SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmm święta:)-pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Witam,na wstępie życze wszystkim wesołych świąt i chciałem sie zapytać jak myślicie, czy przez dzień dzisiejszy można sobie pozwolic na troche więcej jedzenie tzn np placka itp przy diecie redukcyjnej i odejść na jeden dzień od tej diety:)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ty masz profil na poważnie wypełniony ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
yhy:) a co?? tak w przyblizeniu

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
obwod klatki - 64

jakas pomylka musi byc

co do tematu - jak uwazasz, swieta sa raz w roku, ja dzis jem ile wlezie przez 3 dni w roku mozna sobie pozwolic na troszke przyjemnosci

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
heheh żeczywiście pomyłka o 30cm hahaha ja też sobie pozwole:) Wesołych świąt

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
hehe muj wigilijny bilans to 3500kcal(100g b, 300gww,80 t) ale od jutra znowu po 1700kcal dziennie bo dzisiaj się przejadłem:) mam nadzieje że nie bedzie dużych konsekwencji:)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie będzie. Jeden dzień mozńa

Wesołych Świąt!!!!!!!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
nie no rozp*****lają teksty tego typu
"zjadłem dziś za dużo kalorii, o Boshe czy przypadkiem nie odłoży mi sie to na ładki na brzuchu?jestem w rozsypce prosze o pomoc szybko!"
co wy och**eliście do reszty już? najwyżej od tego przejedznia pójdzie ze 2 razy więcej na klopa i wszyzstko.nie no wymiatacie
zdrowia

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
hahahahaha dobre:)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
śmieszne ale błaszczenk ma racje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
ja jem w swieta to co jest na stole,zadnego ryzu i kuraka-odpoczywam od tego i juz. nie mozna byc przez 12miechow w roku na scislej diecie bo to nienormalne!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja - co wy na to ?

Następny temat

Jak obliczyc prawidlowa wage?

WHEY premium