SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardkorowe Placki Białkowe !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 514
Witam

Przepis na Placki Białkowe - Prosto od Hardkorowego koksa !! :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Oglądnąłęm wszystkie te odcinki i zdziwiłem się jak on wszystko może jeść na słodko? Ja po siłowni musze mieć mięso albo coś o smaku grzybowym/warzywnym/albo fasola groch itd. Nie wcisnąłbym po siłowni truskawek na przykład.

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Bardzo podobny przepis był już na tym forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
trochę jak mój sernik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Dla Roberta placek w sam raz bo jego zapotrzebowanie na białko pewnie sporo wynosi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Zrobiłem, zjadłem i twierdze że smakuje jak racuchy.
Nie wiem jak ten Robert może wszystko jeść na słodko

Zmieniony przez - whParker w dniu 2012-02-28 15:36:18

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
hah rzadna nowosc,a taki lans z jego strony juz ze masakra... ale czego sie dla floty nie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1835
@up ,,Żadna" nie rzadna....

Wedlug mnie kazdy je co lubi po treningu ;D jak on lubi na slodko to je na slodko proste ;D Ogolnie ogladam i jestem zadowolony bo nie jest to dla mnie az tak ,,suche"prowadzenie programu kulinarnego :) Polecam :D

Bierz od życia wszystko co możesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ma ktoś ten przepis zapisany? Filmik zniknął z YT...

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
jak dobrze pamietam filmik to Płatki owsiane np 100g, 3 jaja, odżywka białkowa według uznania, twaróg chudy 100g.. odrobina mleka.. wiadomo on składniki razy 5 :P

Zmieniony przez - Janek5050 w dniu 2012-05-28 09:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818


PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Meatloaf z Krowy!!!

Następny temat

Risottino Frutti Lacante

WHEY premium