SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
WITAM WSZYSTKICH
Mateusz 'Bozin' Bozinski, moją pasją jest kulturystyka. Od 3 lat wkręciłem się w to na sto procent. Zaczynałem od wagi 67kg/ aktualnie 94. Genów "nie wygrałem", ale ostro pracuję na progres.
Ten temat będzie poświęcony mojej drodze do pierwszego startu, który planuję na debiutach kulturystycznych 2017 (Fit Festival). Założyłem sobie 80/85 kg na scenie, więc cisnę ostro z masą.
Będzie tutaj wszystko o moim treningu, diecie, suplementacji. Trochę o codziennym życiu, bo nie samą siłownią człowiek żyje.
Wpadajcie, oceniajcie, komentujcie a ja ze swojej strony postaram się tu dodawać "coś" ciekawego.
Zapraszam Was również na mój fanpage: https://www.facebook.com/Mateusz-Bozin-Bozinski-1021256411229847/
oraz instagram: bozin_muscle
Piona Koksiary i Koksy

Wiek: 25
Wzrost: 175cm
Waga: 94kg


2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czasami ciezko sie znalezc dopiero przewaznie po sie widzi po fotkach ze ktos byl mialem tak wielokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
DZIK ! bede obserwował :) ladny progres zrobiles - i to nie jest prima aprilis :D
powodzenia byku, trzymam kciuki za zawody !


Zmieniony przez - Peos w dniu 2016-04-01 00:11:53
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja bym tez chcial nie moc a narazie nie moge nie malec haha musze sie wziac za jakis czas za siebie
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Siema wszystkim!
Dzisiaj 10 rano była zbiórka Grudziądzkich dzików i na warsztat poszła klatka. Koledzy postarali się o to żeby było ostro ;)
ławka płaska x4s
ławka skos x4s
rozpiętki płasko x4s
brama z góry x4s
Klasyka, ale ma moc :D
Dieta dzisiaj leży totalnie. Zaraz mam chwilowy wyjazd do UK, ale od jutra "czysta miska" wraca.
Po treningu oczywiście bcaa HI TEC, kreatyna i szejk białkowy. Co u was wpada jako pierwsze po treningu ?
Piona wszystkim i miłego dnia!





2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
bede obserwować , z Tomkiem robiłem juz trening to wiem jaka moc w nim dzemie i jakie treningi wpadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
też przyczajał będę
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Dzieki chlopaki. Mam nadzieje, ze sie nie zawiedziecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Bd patrzyl nie zapomnij wrzucic michy i suchej rozpiski treningu to najbardziej ciekawi, w koncu trzeba brac z kogos przykład powodzenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123
Dawaj dziku bede obserwowal na pewno
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Cross Workout - WOD #5

Następny temat

HI TEC GIRLS - Tabata

WHEY premium