SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
popuri
dokładnie haha :)
podasz skład ? :) dobre są ?


Moj kuzyn je wymyslil wiec nie moge zle sie wypowiedziec, ale moj smak to nie jest :p

U mnie w sklepie auchan promocja na piersi z kury 11.49/kg. Zrobilem zapas na 5 dni.
Zaraz czas zwijac sie na silownie. Moze uda mi sie nakrecic cos youtube to dodam wieczorem :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja obecne raczej wieprzowinke jadam haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Dzisiaj lekkie ładowanie przed wieczornym treningiem łap:)
Waga 96kg moze po zapiekance bedzie wiecej haha.
Przez te upały apetytu brak a macro musi się zgadzać, wiec duza część białka pochodzi z proszku. Whey C6 wanilia +lod i mamy mega szejka na takie upały.
Jak pisałem, niedługo biceps z trickiem + brzuch. Łapy 2 razy na tydzień bede robic i klatkę dołoże drugi raz po barkach. Koniec obijania! Wracam do treningów na dużych ciezarach, 5/6 razy w tygodniu. Trzeba cos zmienić ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Bozin_muscle
Dzisiaj lekkie ładowanie przed wieczornym treningiem łap:)
Waga 96kg moze po zapiekance bedzie wiecej haha.
Przez te upały apetytu brak a macro musi się zgadzać, wiec duza część białka pochodzi z proszku. Whey C6 wanilia +lod i mamy mega szejka na takie upały.
Jak pisałem, niedługo biceps z trickiem + brzuch. Łapy 2 razy na tydzień bede robic i klatkę dołoże drugi raz po barkach. Koniec obijania! Wracam do treningów na dużych ciezarach, 5/6 razy w tygodniu. Trzeba cos zmienić ;)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
upaly to pewnie dopiero przyjda narazie spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
T.Pabiniak
upaly to pewnie dopiero przyjda narazie spokojnie

Mieszkając pare lat w UK gdzie czesto pada i ciegle wieje, odwyklem od takiego ciepla ;) dla mnie to juz extremalnie sie robi haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to poczekaj na lipiec i sierpien ...

ale slyszalem ze te wakacje dadza tez na wyspach popalic podobno najgoretsze lato ich czeka od 40 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Ooo to beda panikowac:p Mam nadzieje, ze w pl nie bedzie az tak cieplo, bo juz zmieniam koszulki co 2 godziny :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 598
Taka niespodzianka dzisiaj :)
Dzięki HI TEC NUTRITION

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Cross Workout - WOD #5

Następny temat

HI TEC GIRLS - Tabata

WHEY premium