SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evan Centopani IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czy ja wiem czy on zalany ?
tym bardziej ze na masie wczesniej o wiele bardziej byl zatluszczony
bylby bardziej opalony to inne wrazenie by robil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
najszersze tylem mi sie nie podobaja, poza tym mega. ten pan jeszcze namiesza ;)

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
ma straszna tendencje do otluszczania sie( np:fatalnie tluste podgardle)-dlatego doceniam to co osiagnal na zawodach-niesamowite dazenie do celu i determinacja do stosowania wszelkich metod.
zobaczymy co bedzie dalej-czy znow wystartuje,czy popadnie w wielomiesieczna otylosc.....
ale jest to raczej zawodnik,co bardzo rzadko przygotowuje forme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
tłuste podgardle.. masti nie załamuj mnie, Evan wyszedl bez bronzera, bez opalenizny, to wiadomo, że nie widać szczegółów i wiadomo, że nie jest formie startowej, ale to juz naprawde szukanie dziury w całym

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Swietna forma ! Tylko ta klata nie ciekawa , jeszcze musi ja podgonic

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Bardzo rzadko przygotowuje forme? A co to znaczy? Przygotowuje ja na zawody, o to w tym chodzi. A co do aktualnej formy. Na calym ciele swietnie widoczne unaczynienie, niewiele tluszczu. To prawdopodobnie jego "najczystszy" okres robienia masy od lat, przynajmniej jak do tej pory. Brak brazera przy tym swietle rowniez robi swoje. Polecam obejrzec film z treningu barkow, ktory zamiescilem powyzej zdjec, jest oczywiscie wczesniej krecony niz to pozowanie goscinne, ale forma IMO bardzo podobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792


startuje raz na dwa lata albo rzadziej....to oczywiscie jego sprawa itp...

ale twarz 27 letniego zawodowego kulturysty nie powinna tak wygladac-bez wzgledu ile kasy wydaja sponsorzy by go lansowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
A nie pomyslales czasem ze od srodkow jakie stosuje moze puchnac ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
masa ale dobrej jakosci. Chyba cos zmienil bo zupelnie inaczej w tym okresie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
masti ale co to ma do rzeczy? jak powinna wyglądać twarz zawodowego kulturysty twoim zdaniem?

to nie są konkursy na mistera ameryki, zeby zwracac uwage na takie rzeczy

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slupsk 2008?

Następny temat

First Princess Kalina Fitness Cup

WHEY premium