SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evan Centopani IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Łańcuchy jak Branch .
Podoba mi się jego sylwetka, tylko moim zdaniem musi klatkę poprawić, jej grubość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
cholernie grube ma te pompy na bicepsach

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Za kilka lat będzie rządził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
urodzil sie w ten sam dzien co ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Jednym słowem Przeekott -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
niesamowita sylwetka, on jeszcze namiesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Nie wiem, czy oglądaliście filmiki jak przedstawiał swoją rodzinę. On ten potężny szkielet i łapska ma w genach. Jego ojciec ma takie przedramię jak on. A w ogóle to on jest jeszcze młodziutki a jak już zamiata. Przesympatyczny facet. Nie uderzyła mu jeszcze woda sodowa do głowy. Będzie z niego prawdziwy mistrz. Jaki on może być ogromny, to spojrzeć wystarczy na jego stawy skokowe i nadgarstki. On się urodził by być wielki. Nie ma przerośniętych bebechów jak co poniektórzy zawodowcy. Proporcje fajne. W ogóle miodzio :o) I love You Evan!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926






Atalanta, oglądałem ten filmik, masz racje, jego ojciec ma taką budowe, w jednej pozycji nie widac wcale że ma duże przedramie co widac na zrzutach, któe przedstawiają tę scenę gdy pokazuje jednak wewnętrzną strone ręki szczęka opada.

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-16 14:50:17

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674


Zieleniecki z Ewanem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slupsk 2008?

Następny temat

First Princess Kalina Fitness Cup

WHEY premium