SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evan Centopani IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
jeden z najlepiej wygladajacych zawodnikow na zdjeciach przed zawodami. Miazdzy system ! Uwielbiam jego fotki.

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
sorki wyslalo sie 2 razy.

Zmieniony przez - dead_LIFT w dniu 2012-08-27 00:18:16

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Ciekawe jak plecy u niego się prezentują klata zdecydowanie odstaje od barków i ramion, ale formę już fajną ma... Ciekawe jak na zawodach będzie się to rysowało, ale nie wróżę mu wysokiego miejsca, ale po tym jak zrezygnował Cutler i Martinez to ma szanse by załapać się do TOP6

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5414 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388507
centopani, amerykanska przyszla ikona kulturystyki jak na moje, jesli nie sp******i formy to spokojnie top5 bedzie, bo kto moze byc przed nim? dexter, heath, wolf, melon i ?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Na tych Mr.O raczej nikt, no chyba, że na Rhodena sędziowie postawią, ale wątpię w to, ale zapomniałeś jeszcze o Branchu Warrenie ! W przyszłości jest jeszcze Martinez może McMillan skoro postawił na następny sezon powrót i chce dowalić mięcha

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat w tych pozach wyglada dobrze. bicepsy przodem, najszerszy przodem - tu juz nie jest tak kolorowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Plecy tez ma bardzo dobre to poprostu w tej pozie tak wypada :) ale za to klatka bokiem jego najlepsza kazdy tak ma zadko kiedy zawodnik idzie dobrze sie prezentowac we wszystkich pozach

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Plecy to akurat ma słabe jeżeli ich nie poprawił. Klatka na + ale dalej za mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 99 Napisanych postów 614 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29500
Evan chyba juz 2 razy wyprzedzil Dexa i jestem przekonany ze znow tak bedzie.Stawialbym go na miejscu 4,za Philem,Branchem,Wolfem i Kaiem.

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slupsk 2008?

Następny temat

First Princess Kalina Fitness Cup

WHEY premium