SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495182

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
Uhhh zawsze myslalem, ze jestem typowy ektomorfik, ale kilka rzeczy mi sie nie zgadza. Mam te 17 cm w nadgarstku, ale za to mam dlugie konczyny i szerokie barki wiec jestem chyba jakis mix

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
nie, jestes ektomorf a nie wiem kto to wymyslil ze dlugie konczyny to oznaka mezmorofa- coprawda moze on miec dlugie ale to jest cecha przedewszystkim ektomorfa

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6247
To w koncu jakim typem sylwetki ja dysponuje ?? Mam szerokie braki i dlugie konczyny, chociaz malo wazne, bo za ledwie 61 kg i miesnie tez za specjalnie duzo nie mam. I mam tez dosc szybko przemiane materii.

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
raczej ekto.
ale imo taki podział nie jest zbyt precyzynjy.
każdy organizm jest inny, ma inną budowę i dzielenie wszystkich na 3 grupy to niepotrzebne ******lenie
1

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no wlasnie... pozatym kazdy jest jakas mieszanka tych kilku

czlowieku spojzalem W Twoj profill masz wymiary torche lepsze niz ja jak zaczynalem cwiczyc czlowieku jestes ektomorf jak nic nawet nie wiem nad czym ty sie zastanaawiales

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
Zmierzyłem i się załamałem:P 15.5cm w nadgarstku (hehe, to nie jest próba licytacji z innymi:D). Za to biceps 35.5, więc tak źle chyba znowu nie jest (inna sprawa, że jak na mój wzrost to raczej niewiele). Nawet babcia mi ostatnio powiedziała, że mam "kobiece" ręce. Ino się pochlastać, nieprawdaż??:) A swoja drogą, czy są jakieś proporcję barki/klatka/pas/bioda/, by móc w miarę jednoznacznie określić przynależnośc do danej grupy?? (grup?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 882
To było w kif ale dzieki za przypomnienie bardzo sie przyda, szkoda ze jestem ektomorfikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4311
Nie jest tak strasznie być ektomorfikiem na początku ważyłem 67kg
a po dwóch miechach ostrego wpi......nia przybrałem 5 kg i poszło w łapie 2,5 cm i w klacie 2 cm no i oczywiście w brzuchu reszty mi sie nie chce pisać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 152
ja jestem ektomorfikiem, mam 16cm w nadgarstku, wedlug mnie sa zalety i wady bycia ektomorfikiem. Zalety to takie jak np jem ile chce i co chce,kiedy chce i nie przytyja a takrze moge malutko jesc i nie schudne, a wady to ze jestem chydy i troche to zle wyglada. Ostatnio zaczalem cwiczyc i jesc odpowiednio i w kilka dni przytylem 1 kg to sukces !!!!

Zmieniony przez - Witosik w dniu 2005-12-21 23:42:06

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4311
witosik może sie zwarzyłeś zaraz po obiedzie ???
a wogule ten nadgarstek ( poniżej 20 cm )to wcale nie przesądza o tym że jesteś ektomorfikiem, mój kumpel ma chyba 17cm i jest endomorfikiem, napewno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium