SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
mam podobnie u mnie:) tyle że 17 ale to i tak ***owo mało ,co druga babka ze spleku z zalady ma wiecej, albk wygląda przynajmnien a wiecej

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
jesteście za młodzi żeby stwierdzić czy jesteście ekto, mezo czy endo-podobnie jak ja
to że ktoś ma wiecej czy mniej w nadgarstku to wiele nie znaczy, niedługo zjawią sie tacy co będa pisali-a ja mam 48 w nadgarstku i jestem za***isty
z tym jaki masz typ budowy nic nie zrobisz, znajomoś typu budowy może Ci pomóc w doborze diety, ułożeniu treningu tak żeby miec lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"jesteście za młodzi żeby stwierdzić czy jesteście ekto, mezo czy endo-podobnie jak ja"

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ja tam nie wiem i tak może ekto-mezo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
A ja mam coś z ekto i mezo, bo przyrost mięśni mam szybki ale mam szybki metabolizm i jestem dość szczupły ale mam dopiero 16lat, nadgarstek chyba 16,5cm biceps 31,5, przedramie 29-30, pas 86, udo 56,łydka 40, klata coś koło 94 ostatnio było ale teraz troche podrosło, nie mierzyłem :PP z tego to ekto ale z artykułu ekto tak szybko mięsni nie nabiera więc sie nad tym zastanawiam :D

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
większość na tym forum to ekto wynika z ankiety

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wiele mi znanych przypadków było takich że byli chudzi i chudzi pozostali ale byli też chudzy a mając 25 lat mieli nadwage 30kg a mało co jedli... większośc na forum to nastolatkowie to wyjaśnia sprawe

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
ja ważę 68kg na 181cm

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
ja mam 16 lat 170cm 58kg 16cm w nadgarstku i chyba jestem ekto, ale mam skłonność do tycia i otłuszczania się brzucha oraz . jak bylem młodszy to bylem dosyć gruby , a dopiero przy większej aktywności fizycznej zrobiłem się w miarę szczupły. Prawdopodobnie mam budowę po tacie który jest endo. To jaki w końcu jestem, endo czy ekto???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
ja odpowiedz bede w stanie dac dopioero jakos w maju - czerwcu, po solidnej redukcji - musze sprawdzic szybkosc gubienia fatu

na dzien dzisiejszy endo

typowa gruszka, duze boczki

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium