SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Thyro Termie ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, mam pytanie (głównie chodzi mi o opinie kobiet) - jakie są rezultaty po Thyro termie ??
Mam 65 kilo i jestem od jakiegoś miesiąca na redukcji - trzy razy w tygodniu ćwicze w studio fitnes + czasami basen w sobotę; Właśnie skończyłam brać Thermo Speeda (doszłam do 5 kapsów dziennie) i prawde mówiąc nie widze konkretnych efektów tzn. poleciało mi z biustu, twarzy i nawet z ud a z brzuch z którym mam problem nie :/ Wczoraj kupiłam Thyro Therm a mój facet na mnie nakrzyczał że to jest zasilne dla mnie ... szukam wiec opini czy mam zaczynać ten spalacz (chciałam zaczac od jednego kapsa dziennie przez jakis tydzien i pozniej 2 - i tak przez jakis miesiac) czy moze coś innego? zalezy mi na szybkim efekcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Chyba tak nie bardzo sprzedawać produkt ,krórego skład jest niezgodny z prawdą ?

Wedle polskiego prawa - Nie.
Ale trzeba to jeszce sprawdzic i udowodnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Najlepszy i najskuteczniejszy środek wg mnie to " Dieta-Burn " :) Oczywiście gdy dołożysz do niego jeszcze trwning aerobowy to na efekty nie trzeba będzie długo czekać :) Pozdrawiam

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2001
Ja jem thyrotherm juz 2,5 tygodnia chodze na siłownie 4 razy w tyg , biegam 2-4 razy w tyg i jak narazie 5 kg spadło... i teraz zazynam skakac na skakance.. mysle ze jeszcze z 3-5 powienno zleciec

Ja tak dawkuje
1 tydzien 0,5 tab rano 1 tab po obiedzie
2 tydzien 1tab rano 1,5 tab po obiedzie
3 tydzien 1,5 tab rano 2 tab po obiedzie
4 tydzien 2 tab rano 2,5 tab po obiedzie

Pozdro

!@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
Wassyl a jak sie czułeś po pierwszej dawce Thyro ?? Słyszałam że ponieważ to jest na efce to skutki uboczne moga być nieciekawe; no i podobno Panom obniża się libido (ale nie wiem jak to wplynie na kobiete :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Thyrotherm nowy nie ma w sobie efedryny!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
No dobra ale w skladzie na opakowaniu jest - wiec co ? mam rozumiec ze pisza co innego na opakowaniu a co nnego jest w srodku ?? Skad te info ?? Na moim pisze Sida cordifolia (8%) i to podobna jest efedryna ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Efedryna to jest efedryna. A Sida cardifolia to sida cardifiolia. Efedryna jest pozyskiwana z tego i wtedy jest efedryna. A to jest po prostu tylko ekstrakt tej rośliny. Tak samo jak koka. Koka to jest koka, a z niej jest robiona kokaina. Ale sama roślina kokainą nie jest. Proste?



Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-21 11:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2001
jak narazie nie odczuwam zeby jakies skutki uboczne były ;)

!@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160
no rozumiem do czego zmierzasz - ze w thyro jest tylko wyciag z rosliny z ktorej mozna uzyskac efke - pewnie aby dopuscili to na rynek to nie mogli wpisac ze to ma efedryne wiec ten wyciag moze byc tak samo silny i miec takie samo dzialanie (?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 973
ciśnienie w normie, potliwość znikoma-czyli rano jak zapodaję na czczo nawet z kawą to spokojnie mogę iść do pracy.ale luzy w ciuchach przy dietce i ćwiczeniach odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Martainn ale Ty ******lisz
nie ma Sidy - były badania, które to wykazały.

co do libido, to większość spalaczy je obniża.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-03-21 11:54:05

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki

Następny temat

orbiterk ostatni pozim

WHEY premium