SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Max. efekty w dwa tygodnie....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
Witam serdecznie!

Zbliża się lato, i krótko mówiąc każdy chciałby wyglądać jak najpiękniej Jednak nie każdy umiał o siebie wcześniej zadbać i teraz nagle z pośpiechem chce zrzucic nie wiadomo ile sadełka! Niestety powyższy tekst również dotyczy mojej osoby Tak się złożyło że przy wzroście 173cm, ważę 86kg...Hmmm....dla porównania rok temu przy tym samym wzroście ważyłem na wakacje 75kg! Nio ale to nie czas na żale, tylko na poważne decyzje.....

Chciałbym Was prosić na samym początku, o szczerą odpowiedź dotyczącą, jak wiele uda mi się zrzucić w ciągu 2 tyg cm w pasie jeżeli zastosuję się do niżej wymienionych punktów:

1.Każdego dnia rano(przed śniadaniem) oraz na sam wieczór (przed ostatnim posiłkiem białkowym) będę jeździł 45min na rowerku stacjonarym, ze średnią prędkością 30km/godz.

2.Zastosuje się do diety:

I posiłek: płatki na mleku (30g płatków owsianych, 300ml mleka 0,5%tł)
II posiłek: kanapki z polędwicą i pomidorem (3 kromki chleba razowego,30g polędwicy,pomidor)
III posiłek: ryż z filetem z mintaja (50g ryżu, 100g filetu z mintaja)
IV posiłek: kanapki z polędwicą i pomidorem (2 kromki chleba razowego,20g polędwicy,pomidor)
V posiłek: puszka tuńczyka w sosie: własnym/oleju

Proszę o szczere opinie na temat w/w sposobów walki z utratą wagi i cm w pasie w ciągu 2 tyg!


Zmieniony przez - Noter w dniu 2005-06-16 14:39:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to nie czas na żale, tylko na poważne decyzje

skoro myślisz o poważnych decyzjach, to poczytaj sobie tutaj https://www.sfd.pl/temat160598/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
Tyka wszystko pięknie ładnie tam jest napisane! Ale ja prosiłem o ocenę według was, co sądzicie o tym, czy to coś da itp.....

Naprawdę chciałbym znać wasze szczere zdanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 2 tygodnie może trochę schudniesz ale jeżeli nie zmienisz diametralnie na stałe swoich nawyków żywieniowych to w tydzień to wszystko odrobisz z nawiązką

jeśli więc myślisz poważnie o zmianie swojej sylwetki to zapomnij o tych dwóch tygodniach i bierz się serio za dietę i ćwiczenia na długi, długi czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
Jestem jak najbardziej za tym co piszesz, jednak stworzyłem ten post, w celu dowiedzenia się ile uda mi sie w te 2 tyg osiągnąc, gdyż poźniej przez następne 2 tyg (od 3 lipca), nie będe w stanie trzymać diety jako takiej, gdyż wyjeżdzam do pracy nad morze, jako wychowawca kolonijny, a jak wiedomo tam raczej posiłków u kucharek nie będe mogl ustawiac, nio a po drugie i czasu zbytnio nie bedzie! Wiadomo jak to dzieci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz wiedzieć ile ci się uda - zrób to a sie przekonasz, proste

nikt tu nie jest duchem świetym żeby wiedzieć ile schudniesz

moje zdanie jest takie że wynajdujesz sobie wymówki (tak jak trudności z żywieniem na wyjeździe) aby usprawiedliwiać sie przed samym sobą i szukasz drogi na skróty w postaci kuracji dwutygodniowej która sprawi cud - sorry ale ja w cuda nie wierzę

z obowiazku podaje że jest tu post o dwutygodniowej diecie odchudzajacej : https://www.sfd.pl/temat85833/ ja tego nie polecam ale podobno wiele osób chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
TYKA nic sobie nie wynajduję Możesz być tego pewna! W sumie to masz rację bez sensu było zakładać ten post, bo i tak każdy czytając go myśli "Nastepny jakis pajac, zrobił sobie sadło i teraz chce w 2 tyg go zrzucac". Jest to całkiem normalne myślenie, ale zdając sobie sprawę z tego pomysłałem ze może akurat ktoś się wypowie! Nio ale cóż, rzeczywiście zrobię tak jak napisałem, przytrzymam to przez te 2 tyg, a poźniej zrelacjonuje! Mam jednak jeszcze tylko jedno pytanie!
----Napisałem wcześniej i chciałbym jeżdzic na rowerku 2 razy na dzien po 45min...Teraz kiedy jestem już po lekturze dotyczącej INTTERWAŁÓW, bardzo bym Cię prosił o rozpisanie, jak mam go wykonywać! Tj: ile czasu ma mi to zająć, ile czasu ma trwać jazda na maxa, a ile spokojne pedałowanie!

Bardzo Cię proszę o to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz w ogóle kondycje aby zaczynać od interwałów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
Myślę że podołam im! Znów taki niepełnosprytny człowieczek to ja nie jestem 3 lata temu jeszcze jeździłem na zrupowania LA do Wisły, gdzie INTERWAŁY wykonywaliśmy codzinnie! Jednak tak jak piszę, to było 3 lata temu, a poza tym tyczyło się BIEGANIA! Niestety teraz forma jeśli chodzi o biegi u mnie kiepska, natomiast jeśli chodzi o rowerek to zdecydowanie wystarczajaca do tego sposobu treningu!

Z góry Ci ślicznie dziekuję za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15 minut truchtu

Tydzień 1 i 2 : 4 X 90 sekund sprint + 90 sekund trucht
Tydzień 3 i 4 : 5 X 60 sekund sprint + 60 sekund trucht
Tydzień 5 i 6 : 6 X 45 sekund sprint + 30 sekund trucht
Tydzień 7 i 8 : 7 X 30 sekund sprint + 20 sekund trucht
Tydzień 9 i 10 : 8 X 20 sekund sprint + 10 sekund trucht
Tydzień 11 i 12 : 10 X 20 sekund sprint + 10 sekund trucht

5 minut truchtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 602
TYKA mi chodziło jeśli jesteś wstanie o rozpisanie treningu interwałowego wykonywanego na rowerku stacjonarnym.........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do specjalistów

Następny temat

ZGUBIŁEM SIĘ - pomocy!

WHEY premium