SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Reso siedziałem obok jednej ****y, ale sie przesiadłem, obsrywam ją xD są fajne ale idiotki xD

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jaką ja miałem akcje dziś ide sienkiewką - główną ulicą miasta ok 12, idzie panna 16-17 lat, solara, tapeciara, tipsiara etc, nagle dzwoni do niej telefon, a ona krzyczy na cały głos "wypjerdalaj pedale yebany, chvj ci w dupe etc" patrze sie z kumplami na nią jak na zyeba, a ona "co sie kurva gapisz jeden,drugi i trzeci?! wypjerdalać pedauy yebane!" my zaczeliśmy się śmiać jak psy, to ją jeszcze bardziej wkurviło, ale poszliśmy sobie, nie będziemy się przecież z jakimś pajacem się kłócić i sobie wiochy robić

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Ty to ta z galerianek może? XD

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Loda zrobiła, bucików nie dostała

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ale trafiliście podobno ona właśnie zarabia jako galerianka bo jeden kumpel z którym byłem mówi że widział ją kilka razy w galerii z jakimiś typami w wieku od 30 do 50 lat i z jeszcze jedną dziewczyną, ja też ją raz widziałem w pizzeri z jakąś typiarą i kolesiem koło 40, cycki mało jej z bluzki nie wyskoczyły

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
sixth - napisałeś ze spotkałeś galerianke a potem sam sobie odpisałeś... wtf?

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
sixth a duże chociaż te cycki?

Herek jesteś uzależniony od alkoholu i od SFD

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-05-20 00:10:58

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Orson łot?
Carbon no nawet nawet

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
piszesz że idziesz z kumplem, spotkałeś typiare itd.

a w następnym poście - "ale trafiliście" - do kogo to

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
do Ciebie i Herka

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium