SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ketogeniczna do oceny, 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nikt nie zaprzeczy temu że dieta ketogenna jest najskuteczniejszą dietą pozwalającą na utratę tkanki tłuszczowej. To ż stała sięmodna czy dużo się o niej mówi, spowodowane jest właśnie tą skutecznością. Nie rozumiem więc czemu kogoś napędzać na wysokie węgle i niskie tłuszcze lub dietę zbilansowaną. Dieta ketogenna stosowana z umiarem, z niewielkimi ładowaniami węglowodanami raz w tygodniu, będzie na pewno skuteczniejsza i zdrowsza w kresie redukcji niż każda inna. Autor nie jest piętnastolatkiem, i nie należy mu doradzać na zasadzie "nie bo nie", lecz wskazać różne drogi do celu. Różne od swoich własnych poglądów.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masz jakies źródło do badan, z ketoza jest najskuteczniejszą dieta na pozbycie sie tkanki tłuszczowej? Zerkne. Ja nie napisałam,ze jest zla. Zaznaczyłam,ze to nie zabawka,a dla mnie niepoprawne jest wejście na keto nie próbując najprostszego modelu zywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Szajba nie mieszaj koledze w głowie . Nie jest przygotowany na diete ketogeniczna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
blue_hope
Masz jakies źródło do badan, z ketoza jest najskuteczniejszą dieta na pozbycie sie tkanki tłuszczowej? Zerkne. Ja nie napisałam,ze jest zla. Zaznaczyłam,ze to nie zabawka,a dla mnie niepoprawne jest wejście na keto nie próbując najprostszego modelu zywiania


Wiesz dobrze że nie ma takich badań Tak samo jak nie ma badań potwierdzających wyjątkową skuteczność jakąkolwiek innej diety.
Nie będę tu pisał o plusach czy minusach. We wcześniejszym poście zgodziłem się z tym co piszesz i na tym zakończmy sprawę.

flex1976
Szajba nie mieszaj koledze w głowie . Nie jest przygotowany na diete ketogeniczna .


He,he Już mnie tu nie ma

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze nowa moda:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ależ były badania na dietach Nie wiem, czy na ketozie. Jakoś nigdy nie dorwała artykułu.
Natomiast na początek chłopak powinien zapoznać się z podstawami - takie moje zdanie.
Jak uzna, że podstawy mu nie leżą - można szukać wyjścia

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 908
Okej więc po wyliczeniu wszystkiego z linku, który podała blue_hope zapotrzebowanie i makro wyszło następujące:

-2647,601kcal zapotrzebowanie,
-180g białko,
-100g tłuszcze,
-256,9g węglowodany

Szczerze mówiąc to nie mam absolutnie nic do zarzucenia i od jutra zacznę działać jak wrócę z siłki to jakiś jadłospis ułożę. Tylko węgli dużo w stosunku do tego co spożywałem. Jadłem po 50g węgli a teraz ponad 5 razy tyle. Mam nadzieje, że nie zacznę magazynować fatu ;)
Bardzo dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Początki przejścia z tłuszczów na węglowodany niby nie są pozytywne dla sylwetki. Złapiesz trochę wody i za ok 2tyg. będzie już lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 908
Mam nadzieje, ze jakoś pójdzie, bo zależy mi na redukcji w miarę szybko. Chciałbym zmienić swój wygląd, bo zalałem się fatem jak dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
SZybko nigdy nie będzie e dobrze . Pośpiech jest dobry tylko przy lapaniu pchel jak to mawiał mój dobry kolega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka jaj do koktajlu

Następny temat

Rotacja węglowodanami w diecie redukcyjnej

WHEY premium