SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ketogeniczna do oceny, 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 908
Wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 908
Swoją drogą to czytam i czytam na temat smalcu i w końcu głupieje. Mogę go śmiało używać jako źródło tłuszczy? Czytałem, że to od niego pochodzą często problemy z cholesterolem a tymczasem czytam, że obniża LDL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Ja miałam u siebie tak, że jak jestem na ketozie i chce zrzucać wagę i żeby spadała to spokojnie do 400kcal poniżej BMR musiałam jeść, bez tego nie chciała ruszyć z miejsca.

Smalec to codziennie do jajecznicy używam :)


Zmieniony przez - Matylda80 w dniu 2017-03-17 23:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Matylda to chyba robiłaś cos niw tak. Smalec jest jak najbardziej ok, z uwzględnieniem urozmaicenia tluszczy i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
400kcal poniżej BMR to chore ilości. Już samo schodzenie do wartości bliskich BMR jest delikatnie pisząc mało sensowne i zrobić sobie można tylko szkodę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 908
Cześć wszystkim. Od dwóch tygodni jestem na diecie z bardzo niską ilością ww jak wspominałem, mam pytanie. Dlaczego waga wgl nie idze w dół? Wizualnie też bez zmian. Tylko cera znacznie mi się poprawiła. Aktywnośc fizyczna wzrosła: Poniedziałek 1,5h sztuki walki; Wtorek Siłownia + Aeroby, Czwartek Siłownia + Aeroby i sobota Siłownia + Aeroby. Przykładowy zrzut z diety, aby zaprezentować jak mniej więcej się odżywiam:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Za dużo białka w diecie, a za mało tłuszczy. Z takim poziomem protein niewielkie są szanse by wejść w keto. I pozbądź się tego ryżu lub przesuń go na posiłek bezpośrednio przed snem.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja po raz enty powtórzę,ze do ketozy trzeba sie przygotować,nie jest to zabawa, a na pewno nie dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W 100% masz słuszność niemniej pytanie nie brzmiało "jak" lecz "dlaczego"

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka jaj do koktajlu

Następny temat

Rotacja węglowodanami w diecie redukcyjnej

WHEY premium