SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT W Z O R EK

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Staram się zrobić cały program masażu , ale często skupiam się na wybranych partiach mięśniowych.

Chciałem wrzucić filmik z YT ,ale mają reklamy i strony www.....

Wpiszcie sobie rolletic,rollmasaż itp...i zobaczycie o co kaman


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-01-22 00:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Myślałem, że to malutkie a teraz wydaje mi się, że to jest po prostu maszyna!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Ja też myślałem że to mała maszynka a to jak fotel . Fajna sprawa takie cosik, choć osobiście wolę żywą masażystkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jsdolan5
Ja też myślałem że to mała maszynka a to jak fotel . Fajna sprawa takie cosik, choć osobiście wolę żywą masażystkę


Maszynka jest na prawdę sporych rozmiarów i również jest ciężka...ale mamy ją w domu od 8-iu lat i sprawuje się idealnie. Stoi w siłowni mojej żony , bo na szczeście posiadamy w domu dwie niezależne i odmiennie wyposażone

Niestety usługi masażystki nie sprawdziły się w moim przypadku.....za każdym razem przed masażem musiałem iść do sauny ,żeby rozluźnić napięcie mięśniowe.

Mam fizjoterapeutę ,wprawdzie nie jest to seksowna blondyna ale...jest bardzo dobry i przyjeżdża do mnie do domu i właśnie będzie u mnie jutro rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PONIEDZIAŁEK 23 STYCZNIA

Niestety ale dzisiejszy trening musiałem przełożyć na jutro....rozpocząłem przeróbkę szafy w sypialni i najgorsze co mogło mnie spotkać , to w trakcie roboty odezwało się moje nieszczęsne biodro.Źle zszedłem ze stołka i LIPA....przez prawie godzinę nie mogłem zrobić nawet kroka pomogły dopiero zastrzyki
Operowałem je parę lat temu ale niestety , polepszyło się tylko na pół roku.....mam je tak rozwalone że pozostała już tylko wymiana i założenie endoprotezy.
Zresztą w tamtym tygodniu dostałem potwierdzenie operacji na 20 marca.....termin beznadziejny , biorąc pod uwagę że Puchar Polski w którym chciałem wystartować jest 18-19 marca

No cóż mimo to treningi idą zaplanowanym torem , może nastąpi jakiś cud....aczkolwiek terminu już nie będę zmieniał , bo zrobiłem to już dwa razy.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-01-24 01:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Zdobędziesz Puchar Polski i potem kilku tygodniowy odpoczynek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ojan
Zdobędziesz Puchar Polski i potem kilku tygodniowy odpoczynek .


Moja grupa zazwyczaj ma start w drugim dniu czyli 19-ego marca , a ja mam operację 20-ego marca......nawet nie zdążą mnie złapać zakwasy a już będę się kładł na stole
Szczerze mówiąc to brzmi trochę hardcorowo , nawet dla mnie......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345942
W Z O R EK
ojan
Zdobędziesz Puchar Polski i potem kilku tygodniowy odpoczynek .


Moja grupa zazwyczaj ma start w drugim dniu czyli 19-ego marca , a ja mam operację 20-ego marca......nawet nie zdążą mnie złapać zakwasy a już będę się kładł na stole
Szczerze mówiąc to brzmi trochę hardcorowo , nawet dla mnie......


Z marszu to bez rozpamiętywania i '' złymi myślami'' ---- w głowie będziesz miał Puchar Polski do 19-tego a 20-stego będziesz cieszył się z trofea jakie zdobędziesz i nawet nie zauważysz a będziesz miał nowe biodro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Mam bardzo wysokie wymagania wobec siebie.....jeszcze nigdy oficjalnie na zawodach nie zaliczyłem 300kg EQ.
Pasowałoby w końcu to zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
WTOREK 24 STYCZNIA

Dzisiaj zaległy trening z wczoraj , rzadko tak robię ale tym razem muszę bo rozbiłbym sobie cały cykl.
Wszystko przesuwam o jeden dzień, a trening zaplanowany na sobotę wypada z tygodnia...

Klatkawyciskanie sztangi na ławce płaskiej

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

145kg x 2
155kg x 2
165kg x 2
175kg x 2
185kg x 2
195kg x 2
205kg x 2 ostatnia seria bardzo ciężko ale umęczyłem

Dzisiaj wróciłem do starego uchwytu , czyli dozwolony max 81cm....od operacji łokcia wyciskałem z przechwytem prawej ręki do środka. Robiłem tak ponieważ była bardzo duża różnica w wysokości sztangi , po wyciśnięciu w górę....teraz trochę więcej poszło na prawy bark.

I tyle było z treningu.... niestety ale jeszcze odczuwam biodro , a przy moim stylu wyciskania nogi bardzo mocno pracują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JarekSFD trenuje

Następny temat

Tłuszczówka - wasze zdanie, opinie. Ktoś z was stosował?

WHEY premium