SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zastapic warzywa ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Witam. Planuje diete na mase lecz nienawidze zadnych warzyw. Od dzieciaka nie jem zadnych suruwek,salatek nawet w zupach czasami -.- musze wylowic co mi nie pasuje mi I tak mi zostalo do dzis. Ogolnie ,, Jem jak kon " wszystko inne ale nie Warzywa wiec stad moje Pytanie.

Czym moglbym zastapic Warzywa aby zyskac to co w nich zawarte,
1

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
powiedziałbym nawet czy jest czy nie jest kulturystą obowiązek każdego człowieka ważniejsze od białka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Wielki błąd. W późniejszym życiu będą tego konsekwencje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
No Dobrze. Ale dalej odpowiedzi na swoje pytanie nie otrzymalem. Moge przebolec wypic zmiksowane warzywa jakos jesli to mozliwe ale czy wszystkie mozna zmiksowac I jakie niby beda konsekwencje. 20 lat bez warzyw i wygladam Ok. Czuje sie ok i wszystkie badania byly pozytywne

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
są niezastapione. jak ci nie wchodzą w normalnej formie- zmiksuj i zrob sok warzywny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Faktycznie ciężki przypadek, no ale różne są "anomalia" ;)
W takim przypadku nie pozostaje chyba nic innego jak wspomóc się preparatami witaminowymi.
Jeśli masz możliwość to skonsultuj to z lekarzem/dietetykiem ponieaważ sport siłowy pociąga za sobą duży wysiłek organizmu, co wiąże się z powstaniem deficytu wielu makro i mokro składników. Osoby zdrowo odżywiające się cały czas przynajmniej częściowo już na starcie eliminują to zjawisko.
Ty musisz to jakoś wspomóc witaminkami...

Z drugiej strony wielu z nas zaczynając dietę diametralnie zmieniło swoje nawyki żywieniowe. Może też spróbujesz? Nie skreślaj się na starcie.

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
najlepsze witaminy nie zastapią warzyw

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Preparaty witaminowe nie sa Ci potrzebne, nawet jak spozywasz mniejsze ilosci warzyw poniewaz zawsze mozesz dostarczyc niezbedne ilosci z innych produktow. Niestety rownowagi kwasowo-zasadowej nie utrzymasz jedzac syntetyczne witaminy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4486
mam identyczny przypadek jak założyciel tematu, także mialem badania i pozytywnie jak narazie . mam 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Nie zastąpisz niczym. Na pewno nie pigułkami, proszkami i innymi chemicznymi syfami. Nie bądź francuski piesek jedz co trzeba i tyle. To tylko jedzenie.. Jak Ci się chce i nie masz co z czasem robić to se miksuj warzywa i pij taką magiczną miksturę.. Ale dla mnie to żałosne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
To nie ma wiekszego znaczenia. Jezeli ktos przejdzie pare razy przez ulice z zamknietymi oczami to nie znaczy, ze jest to powod zeby robic tak dalej

Jestes mlody, wiec kiedy miales zakwasic organizm? Raczej nie cwiczysz od kilku lat.

Jak ktos chce zdrowo i dlugo funkcjonowac w sporcie to nie ma wyjscia. Sam proszek zasadowy nie pomoze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Poprostu mi sie cofa jakbym mial pomidora czy cos ugrysc to szybciej bym puscil pawia niz to nawet powachal z bliska Ogolnie od dobrych kilku lat mam wysoka aktywnosc fizyczna a silownie od okolo 2-3 lat i nie wygladam jak jakis niedorzywiony czy aby mi czegos brakowalo Poprosu mam zamiar ulozyc jakas super dietke a nie jesc ,, na oko " a niestety jak dieta to i Warzywa no Nic sprobuje z miksowaniem tych co sie da. Za to Owoce moge jesc tonami wszystkie i jest OK..

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETKA NA REDUKCJE ZAPRASZAM DO OCENY

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 81kg

WHEY premium