SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na chęć życia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1890
Od mojej kuracji minelo pol roku, bylo to 100 mety polskiej, wszystko ladnie pieknie ale do czasu...Po kuracji zaczelem powoli czuc zmeczenie, przygnebienie, uczucie ze jestem nikim, stres i lęk Odblok byl, wszystko ok. Do teraz wszystko sie zkumulowało, caly czas nic mi sie nie chce chociaz wiem ze musze cos robic to i tak od srodka czuje ze mam "wy***ane". Czy znacie jakies leki ktore pomoga mi w tym problemie, deprimy itd? Jezeli mi to nie przejdzie to nie wejde juz nigdy na bombe Pozdro licze na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Wyznacz sobie taki cel który pochłonie Cie do reszty np. Zostanie milionerem albo Mr Olympia 90 % ludzi nie ma sprecyzowanych celów w życiu , nie jest to dobra informacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cos mi się zdaje że bardziej sobie wkręcasz taki stan po 100 metki nic ci nie powinno być zakup dobre witaminki zma i tribulusa powinno pomóc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1890
Nie wiem czy sobie wkrecam czy nie...Ale zawsze bylem aktywny, teraz wstaje o 12 nie mam apetytu ide na silownie i caly dzien siedze bezczynnie w domu. Tak mnie ten stan meczy ze musze jak najszybciej znalezc cos co mi pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
problem tkwi w glowie
na koxie jestes bogiem, schodzisz z towaru zaczyna sie inne zycie. malejesz, tracisz szacun na dzielni zartuje z tym :p

u mnie lecytyna fajnie sie sprawdza, duza dawka vit c, jakis boozer tescia tez nie zaszkodzi
tez tak mialem jakis czas kiedys... przeszlo z czasem

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
to co byś ty stary zrobił jakbyś z szedł z prawdziwego cyklona???
chyba tylko sznura i na góra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij krecic aeroby,podkrecisz metabolizm to sie polepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
O kurva co za ludzie :]
po 100 tabsach mety tak sobie psyche zryc xD

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1890
"jakis boozer tescia tez nie zaszkodzi"

Ktory bys polecil najbardziej? No nie chce myslec co by bylo po pol rocznym cyklu... Kolega mnie pocieszyl tym, ze jak pojade propa to przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39291
teraz wstaje o 12 nie mam apetytu ide na silownie i caly dzien siedze bezczynnie w domu.

No i sam sobie odpowiedziałeś. Nie sądzę aby była to kwestia sterydów-po tej dawce co brałeś to nawet Cię dobrze nie zablokowało.

Stawiam że masz zwyczajne stany przygnębienia...może lekkiej depresji. Takie coś spotyka miliony ludzi na świecie i nie ma nic wspólnego ze sterydami. Najłatwiej to złapać:

- przed zimą(kończy się piękne lato...coraz mniej słońca)
- przed wiosną(natura się budzi do życia a my jeszcze bez sił i wigoru po zimie)

Problemem jest jednak pewnie to że prowadzisz mało aktywny tryb życia(straciłeś pracę? dziewuchę?). Może zabrzmi to jak jakieś tanie chińskie powiedzonko ale umysł i ciało stanowią jedność. Jak ciało jest mało aktywne to i umysł ma tendencję do wpadania w letarg. Słyszałeś kiedyś powiedzenie "Wstań i rozruszaj się?"

Pracujesz? Uczysz się? Jeśli nie to znajdź pracę...idź między ludzi. Ruszaj się...musisz rozkręcić całą machinerię :) Plus dla Ciebie że zauważyłeś to-pierwszy krok wykonałeś...Jak nic nie pomoże to suplementuj się:

1. L- tyrozyna...dodaje energii ..i na ciało i na baniak
2. 5-HTP..przed snem...podwyższa poziom serotoniny
3. jakiś Żeń-szeń

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2636
tez jak kiedys bylem na cyklu...pobilem kolesia i mialem taki stan 2 tyg...;/nie wiem dlaczego?;/ ale przeszlo:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
trzeba bylo nie bić kolesia

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzcie....

Następny temat

Cykl

WHEY premium