SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić na Mase

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek - 15
3) waga/wzrost - 55, 170
4) staż treningowy - Pompi po 110 seriami dziennie ( mam zamiar, robić coś więcej )
5) cel cyklu - chcę przytyć z 10kg
6) stosowane już wcześniej suplementy - brak
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ---------
9) ilość dni wolnych od kreatyny --------
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)- brak diety
11)przewidziane finanse na cykl - 70zł
12) uwagi i sugestie - kolega też coś brał i wiem, że mu poszło tylko w brzuch dlatego nie chcę mieć tego samego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Na śniadanie i kolacje mam prawie zawsze szynkę, obiad różnie. Co mogę jeść między tymi posiłkami, żebym codziennie dostarczał organizmowi 3000 kcal?


Zmieniony przez - Bercik13 w dniu 2016-02-06 23:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234912
witaj.
W Twoim wieku skup sie na odzywianiu, jezeli faktycznie traktujesz powaznie to co robis zpora by bylo zbilansowac swoje posilki, bys wiedzial jakie zapotrzebowanie kaloryczne masz, oraz mniej wiecej dostarczal odpowiednie proporcje makroskladnikow.
zakup odzywki czy tez suplementu, nie bedzie rozwiazywal "problemu"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Ja chcę jak najszybciej przytyć, a mieszkam w internacie i ciężko mi jest mieć te posiłki na co dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
szybko to mozesz sie tluszczem zalac a nie budowac miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
Ale jakbym chodził 3 razy tygodniowo na siłkę + jakaś lekka odżywka na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
odzywki nie zalatwia sprawy, wywalisz kase w bloto i sam sie przekonasz. odzywianie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234912
dokladnie:) lepiej ta kase zainwestowac w jedzenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
A coś takiego by mi pomogło?
fitness authority multivitamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234912
w czym?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126
No w nabraniu masy mięśniowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !

Następny temat

Uzależnienie od ćwiczeń

WHEY premium