SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce ćwiczyć A6W. Jaka dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, mam 16 lat i dziś zaczęłam ćwiczyć A6W. Słyszałam, że do tego jest potrzebna dieta redukcyjna, biało, węglowodany etc. Czekam na jakieś podpowiedzi jak mogę sobie ułożyć diete + czy w ogóle będzie mi ona potrzebna bo słyszałam że dla osób w moim wieku, które mają płaski brzuch a chcą wyrobić sobie tylko mięśnie, nie jest ona potrzebna. I czy wybranie przeze mnie ćwiczeń A6W jest dobrym wyborem skoro chce tylko wyćwiczyć mięśnie brzucha, a nie schudnąć. PS. 175cm, 50 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402571
-dieta redukcyjna jest potrzebna kiedy masz zamiar zredukowac tkanke tłuszczowa a nie robic jakies tam cwiczenia,
-jezeli nie masz zamiaru pozbyc sie tkanki tłuszczowej taka dieta nie jest Ci potrzeban
-wszystkie info pomocne przy ukladniau diety znajdziesz w tematach podwieszonych
-imo bez sensu pomysl trenowac tylko brzuch no ale kto co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dla kobiet jest dział Ladies SFD

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb ... liczyć kalorie?

Następny temat

3-dniowe obżarstwo

WHEY premium