SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch, co robic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
Witam, mam 17 lat, ok 180cm i waze 60kg wiec jestem dosc szczuply :P. Czynnie uprawiam kolarstwo gorskie, ale postanowilem rowiez rozwinac gorne partie ciala. Obecnie jestesm na 30 dniu slynnego A6W, ale efekty nie sa powalajace, po drugie cwiczenie codziennie jest dla mnie ciezkie do zorganizowania. Dlatego moje pytanie: co polecacie na fajne zbudowanie miesni brzucha od 0?
Czytałem o jakims ABS2, ale niestety mialbym spore problemy z drazkiem.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 60

Wzrost: 180

Cel treningowy: Rozbudowanie miesni brzucha

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: kolarstwo górskie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia 3x w tygodniu

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Daruj sobie te wszystkie programy.

Ćwicz całe ciało.

https://www.sfd.pl/TRENING_CORE__ćwiczenia_stabilnosci_ogólnej-t595150.html

Tutaj masz dobre ćwiczenia na brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
i dodatkowo wybierz sie do dzialu odzywianie, bo bez diety badz przestrzegania 10 wskazowek zywieniowych to brzucha nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nogi cwicz!!!!jesli chcesz napisac ze nogi od kolarstwa masz zbudowane i nie musisz ich cwiczyc to lepiej nic nie pisz

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2011-03-12 19:45:14

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
@Viren
I to wystarczy zeby fajnie wygladac ^^? Ile razy tygodniowo masz moze jakis planik do tego?
@wladek
Polecasz moze jakies cwiczenia ktore mozna wykonywac w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
@hks
Co do diety, hmm ciezko mi bedzie co kolwiek zmienic, bo sam sobie nie gotuje. Jakies ogolne rady ^^?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zainteresuj się FBW z jednym zestawem opartym o podstawowe ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
Czyli jak chodze na silownie 3x tygodniowo (klatka,barki,plecy,biceps,triceps i nadgarstek) i do tego doloze te cwiczenia ktore mi podeslales i bede je robil przed/po silowni to wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ćwicz całe ciało, nie ma nóg a to połowa ciała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
Co polecasz na nogi, jakie cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przysiady ze sztangą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan

Następny temat

HIIT

WHEY premium