SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Też planuje podobny cykl
Mi IONS również zbił estro. Ciężko trafić w jakiś pewny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
odbiegając od tego bolda to serio czujecie jakąś różnice pomiędzy enanem a cypio? nie raz słyszałem o tym zamuleniu ale nie moge znaleźć żadnego sensownego wytłumaczenia jak ten jeden atom węgla mniej w estrze miałby wpływać na samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Nie wiem może to psychika, ale kiedyś dawno dawno temu Jak zaczynałem przygodę z ssa to sam po sobie zauważyłem ze na cypio jak by bardziej żywy.
Poleciał drugi szot cybera, wiec za jakies tydzien dwa dam znac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
prz1993
I co z tego? Roid nie pokaże ile jest tego bolda w "boldzie". Może i było go tam trochę, a reszta to ten shit zbijający estro. Spokojnie, co masz sprzedać to sprzedasz
Arkus oczywiście miał rację - na nic gadanie, badania itp, ludzie dalej będą myśleć swoje...


Mi ten zbijajacy estro sie nawet nie zabarwil. Byc moze robia domieszki i mixy jakies. Ja narazie odpoczne od booda. Starczy mi sam test i gh.

Na Boldku zbijajacym E2 gino znika poniewaz i mi zniknelo.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Odpalam za miesciac bolda nexium i zobacze czy mi estro ubije. W tamtym roku lecialem 750 bolda genamed i 600 mg testa i musialem brac ia bo estro wyj**ane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj znac bo nexiuma jestem ciekawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mytant
odbiegając od tego bolda to serio czujecie jakąś różnice pomiędzy enanem a cypio? nie raz słyszałem o tym zamuleniu ale nie moge znaleźć żadnego sensownego wytłumaczenia jak ten jeden atom węgla mniej w estrze miałby wpływać na samopoczucie

Na konkurencjnym forum ludzie też piszą że po enanie zamula.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2998
Witam ponownie !!
Zmieniłem lab bolda z andro na ions i wynik po 3 tygodniach lecenia na boldzie ions jest taki jak na zdjęciu więc wychodze z założenia że nie ma w polsce dobrego bolda !!! Skoro bold ma podnosić estro to ani andro ani ions tego nie robi !!!

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bold nie ma podnodosic estro tylko go nie obnizac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Ma podnosić. Mniej aromatyzuje niż test ale aromatyzuje. Przykład bolda pokazuje z czym mamy do czynienia. Metki różne a mafia jedną.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium