SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie poranne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Siemanko :) jak iż koniec roku zbliża sie wielkimi krokami to zamierzam przerzucić się na bieganie poranne :) Czytałem pare artykułow na temat biegania na czczo i doszedłem do wniosku że bieganie na pusty żoladek nie będzie dobre:p A więc zamierzałbym biegac w godzinach 7-8 . I tu mam pytanie . Posiłek tzw jogurt naturalny + banan zjeść 30min przed biegiem czy 1h?;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Posiłek tzw jogurt naturalny + banan będzie bardzo złym rozwiązaniem . Lepiej zjedz jakiś pełnowartościowy np. owsianka z niewielką ilością rodzynek + 2-3 jajka (jajecznica czy coś ) , omlet z 2-3 jajek z płatkami owsianymi/ mąką owsianą lub razową z niewielką ilościa rodzynek lub dżemu lub poprostu jajecznica z 2-3 jajek i pieczywo razowe . A po 2,5 h możesz sobie isc pobiegać :)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Ale czytałem ze nie powinno się jesc pełnowartościowego :P Ale nie chce mi sie wstawac np 5:30 zeby cos zjesc : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 287
Różne źródła różnie podają, ja biegam przed i po każdym treningiem na siłce i w wakacje też planuje biegać rano, myślę że nie musisz się tak mocno przejmować porą śniadania, wszystko z głową i będzie git. pozdro

Wiek 17
Wzrost 176 cm
Masa 67.4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Ile ludzi tyle opinii. Ja przykładowo biegam rano na czczo, i bardzo dobrze się z tym czuję (10km) o godzinie około 6 rano.

Gdy czytałem, zapamiętałem że można biegać na czczo rano i nie jest to jakieś niezdrowe, natomiast jeżeli zamierzasz robić interwały to należy zjeść rano przed biegiem jakieś jajko czy banana ale pierwszy słyszę by aż 2,5h przed biegiem, nikt z cukru nie jest;)

Zmieniony przez - KomandOficer w dniu 2012-06-13 20:56:37

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Komand tak to wiem ze przed interwałami nalezy coś zjesc :) ale na poczatku roku szkolnego ( wrzesien ) biegałem na czczo i po połowie trasy nie nmialem siły więc lekki posiłek mi nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
A co do Emiliana . Ja jak mialem ostatnio dostęp do siłki to przed treningiem biegałem 10min ( taka rozgrzewka 6-8km/h) a po treningu 3km z prędkoscią 10km/h - 16km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Fyeno, zobacz sobie na mój temat, i tam masz tabele z biegami, przed nią biegałem po 3 km 4 razy tygodniowo przez miesiąc.
Pierwsze bieganie to było rzeź, myślałem że nie dam rady ale mam taką psychikę że daję zawsze radę;)
Ale w tabeli sam widzisz, jak szybko sobie podnosiłem poprzeczkę i dawałem radę, teraz dla mnie 1h ciągłego biegu to przyjemność, a na koniec zawsze pod góreczkę morderczym tempem;)

Zmieniony przez - KomandOficer w dniu 2012-06-13 21:15:11

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 287
ja przed treningiem biegne 1,4 km a po treningu 2,2 km, czytałem że bieg po siłce dotlenia mięśnie.

Wiek 17
Wzrost 176 cm
Masa 67.4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
A jeżeli celem jest redukcja, to co będzie lepsze aeroby 50/60 minut stałym tempem, czy interwały które trwają gdzieś o połowę krócej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Komando ja też spokojnie godzinke biegne tempem 10-12km/h a ostatnie 300-400metrow to juz na maxa : )
Emil też gdzies o tym czytałem :)
Klima tak celem jest redukcja , interwały zaczne moze za 2 tygodnie :) jeszcze troche popracuje nad kondychą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla brata, trening, aktywność fizyczna 12latka

Następny temat

Dobrze by było gdyby coś chłopaki grali a nie wciąż tylko remisowali

WHEY premium