SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne bieganie a jedzenie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Cześć, jak to jest w końcu z porannym jedzeniem przed treningiem? szkołe mam codziennie na 8:00, chciałbym biegać o 6:00 trzy razy w tygodniu. Czy, co i ile najlepiej zjeść przed bieganiem? Czytałem, że 1 - 1,5h przynajmniej przed i posiłek białkowy, bo po nocnym kataboliźmie będą się palić mięśnie.

Czy np jajecznica pół godziny przed biegiem może być? Ew. omlet (jaja + pł. owsiane) albo płatki owsiane na mleku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nie musisz nic jeść. Steki ludzi biega na czczo i nic im nie jest.
Chociaż swoją drogą gdzieś czytałem, że takie bieganie jest niewskazane.

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2010-04-16 19:30:11

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
To zależy, jak chcesz spalić masę to możesz nawet nic wcześniej nie jeść i raczej będzie dobrze, ale jak bardzo się boisz że mięśnie spalisz to wieczorem by było dobrze... albo z 0,5-1h przed jakiś posiłek z węglowodanami i białkiem.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
Ja jak rano biegam to zawsze jakby na czczo,pije troche wody z miodem,jak mam to bcaa , albo z pół banana tak żeby kolka mnie nie chwyciła ,a co bym nie był calkiem pusty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
No nie chcę ani trochę czegokolwiek palić

No właśnie, to po prostu albo tego omleta będzie najlepiej zjeść, albo jak nie będę mógł o 5:00 się podnieść z łóżka to jakaś szybka kanapka, woda i do dzieła

Jeżeli ktoś coś więcej by mógł powiedzieć na ten temat to bardzo proszę! SOGi czekają

i Wy wszyscy macie po punkcie

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2010-04-16 20:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Przed aerobami jak wykonujesz je na czczo aby uchronić mięśnie przed katabolizmem weź sobie BCAA 1g na 10 kg masy lub bardziej ekonomiczne wyjście porcję białka szybko przyswajalnego np. WPC.
Jedzenia bym nie jadł bo będzie Ci leżało na żołądku podczas biegania.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-04-16 21:02:42

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja też zawsze na czczo biegałam
już wszystko masz napisane wyżej - najlepiej porcyjka białka WPC stałego posiłku bym nie jadła na Twoim miejscu, bo moze Ci być niedobrze podczas biegu

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
http://plany.sfd.pl/artykul127_Bieganie_przed__sniadaniem.html

tutaj macie bardzo ciekawie opisane bieganie przed śniadaniem
ja biegam zawsze rano przed śniadaniem powiem szczerze pasuje mi to o wiele bardziej niż wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dziękuję za pomoc i za linka. Macie po SOGaczu

Lady M, wysłałem Ci emaila z zapytaniem pewnym poza tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Ja zawsze jem pól godziny przed biegiem kromkę z masłem, a potem 15 minut po biegu porządne śniadanie.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
kromkę z masłem
Nie ma to jak porządna dieta

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lafay

Następny temat

Żołnierz Zawodowy, jak się dostać?

Wiecej