SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywna droga - siłownia bez suplementów.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
Witam, to dopiero mój 2 temat ale od ok. roku pilnie czytam posty podwieszone i różne opracowania:]

Zauważyłem, że jest bardzo niewiele osób, których przygoda z siłownią opiera się tylko na treningach oraz diecie. Jestem ciekaw czy są na forum osoby, które bez odżywek osiągnęły jakieś sensowne wyniki siłowe i "estetyczną" sylwetkę. Jeśli o mnie chodzi mam za sobą tylko redukcję wspomaganą thermospeedem (z którego swoją drogą byłem bardzo zadowolony) no i oczywiście witaminy. Do napisania tego posta zainspirowała mnie moja dzisiejsza rozmowa na siłowni z gościem ze stażem ok. 4 - 5 miesięcy który po pierwszym cyklu kreatynowym zwiększył swój wycisk na płaskiej praktycznie 20 kg! (Z 50 do ok 70) Osobiście nie czuję potrzeby wspomagania bo wyniki stele się poprawiają ale jestem ciekaw czy są forum osoby które z różnych przyczyn poprzestają na diecie a mimo to mają się czym pochwalić:P
Liczę, że nawiąże się jakaś mała dyskusja na powyższy temat:)

Ps. mam nadzieję, że to odpowiedni dział.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
ja też się wypowiem

wprawdzie używam różnego typu suplementów, ale dochodzę do wniosku, że z całej góry supli, które można by wcinać opłaca się brać jedynie białko i mono kreatyny raz na jakiś czas, wszystko inne o dupe rozbić, może czasem gainer i BCAA mogą pomóc ale można się obyć i bez tego; także suple wcale nie są tak ważne, dużo osób mówi, że w pierwszej kolejności liczy się dieta, później trening i dużo dalej suplementacja i te osoby mają rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
dzial odpowiedni.


sa tacy co pare miesiecy, lat nic nie brali tylko dieta + trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Gość ćwiczący 4-5 miesięcy zanotował progres 20kg? Nic dziwnego. Można to zrobić bez supli.

Ja ćwiczę bez supli (kiedyś zjadłem ze 3kg ostrowii jako dodatek do diety). Jedynie trening. Diety też obecnie nie mam ale wchrzaniam opór.



Mam czym się pochwalić jak na ćwiczenie bez siłki? :D:D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
hmm, 20 kg. w miesiąc bez supli? chciałbym tak:] Niestety nie zauważyłem u siebie takiego progresu a staram się trenować z głową a i same ćwiczenia wykonywane są poprawnie (wg. większych kolegów:P) Może to już sprawa genetyki.

"Mam czym się pochwalić jak na ćwiczenie bez siłki? :D:D :)" Moim zdaniem jak najbardziej... Staż 2 lata z przerwami to niewiele a waga i wyniki siłowe przyzwoite. Nie wspomnę o niskim bf:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
ja cwicze bez zadnych dodatków(raz było 120tab. krety)

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Nadal tak mam , tylko jedno mnie doluje ze mam ponad 0.5 roku wplecy ze wzgledu na banie jaka mialem po bylej. Teraz juz muglbym smialao powedziec przebilem sete bez niczego w rok.. , a teraz wracam do formy z marca..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
z tymi 20 kg przyrostu siły na miecha po 4 miesiącach ćwiczenia to nie bym był do tego jakoś przekonany

zgadzam się z tym że genetyka gra bardzo dużą role ale nie wydaje mi się że osoba która po 4 miesiącach treningu wyciskała 50kg miała dobrą genetyke chyba że gość chodził do podstawówki

przestań się mazać, chłopaki nie płaczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
z ta 20 , jak dal mnie to tez lekka przesada , choc potencjal wzrostowy na poczatku jest extra , do tego dobra dieta i trening regenracja i ponad 10 moze by sie dalo ale 20 jak dal mnie to tez za duzo. mi max szlo 8 kg na miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
No co wy gadacie? Na początku sam miałem taki postęp a może nawet więcej.
Bodajże z 45 na 65 czy 70kg w miesiąc czy 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
na poczatku zawsze sie osnie jak na drożdżach:) wg mnie bez suplementów można cwiczyc. z dobra dieta i treningiem mozna zrobić tyle samo a nawet wiecej niz z masa supli a licha dieta

Zmieniony przez - wrona160 w dniu 2009-09-02 16:06:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zazwa dla siłowni

Następny temat

problem z polaczeniem filmikow (o silowni ofc)

WHEY premium