SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
Jak wygląda sprawa z sokami w Szwecji?podobno twarde prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Bardzo twarde, zapomnij.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
ziki2000
hgh-line
ziki2000


Byc moze gdyby miala tego 20-30tab to nie byloby problemu. Kara smierci troche mrozi krew w zylach :o


Ale jak leku gdzie nie wymaga sie recki do PL przywieziesz 1000tab to logicznie zgodnie z rpawem moga Ci naskoczyc...a wiec totalnie nie rozumiem tego , chyba ze jak pisalem pomylili nazwy lekow albo araby maja nowe praktyki jak kase wyludzic od biednych polaczków


Ale wiecie co, te gazetowe pismaki bywają tak na maksa durne - w tym artykule jest zdanie "ponieważ leki te są uważane w Egipcie za narkotyki. " i teraz wszyscy czytelnicy będą się bali wozić Naproxen na wakacje Przypieprzyli się oczywiście o Tramadol - tu art. od jakiś sensowniejszych : http://natemat.pl/222111,dramat-brytyjki-w-egipcie-myslala-ze-wwozi-lek-przeciwbolowy-sadza-ja-jak-za-heroine
Arab laskę naściemniał żeby mu 300 tabsów przywiozła na ból plecków oj aj... i teraz panna ma ciepło.
Ale fakt faktem że z tego płynie jasny wniosek: nie wozić poza unię żadnych leków które mogą podchodzić pod substancje odurzające, nigdy... bo potem można mieć przesrane..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
W Szwecji o Norwegii przekichane...

W Szwecji podciagniete pod narkotyki łatwo dostać zawiasy i kara finansową do 70.000 SVK
W Norwegii tak samo złapią Cię na biciu czegokolwiek, ban na siłkę, mandat 5000 - 50.000 NOK 2 razem do puchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Ło, to o takim hardkorze jeszcze nie słyszałem.
Ale do Norów to nawet spirytusu nie można było wieźć - traktowany tak jak narkotyk... i chyba się nic nadal nie zmieniło.
Choć to akurat było zrozumiałe, bo ustanowili to z powodu wspaniałych Rosjan którzy przywozili im różne swoje smakołyki. No i okazało się że Norwegowie nie tolerują metylowego tak dobrze jak bracia ze wschodu...


Zmieniony przez - comeback w dniu 2017-11-26 21:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Pewnie było, ale na kilku ostatnich stronach nie widziałem - Egipt i efedryna, jak to teraz wygląda?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
comeback
ziki2000
hgh-line
ziki2000


Byc moze gdyby miala tego 20-30tab to nie byloby problemu. Kara smierci troche mrozi krew w zylach :o


Ale jak leku gdzie nie wymaga sie recki do PL przywieziesz 1000tab to logicznie zgodnie z rpawem moga Ci naskoczyc...a wiec totalnie nie rozumiem tego , chyba ze jak pisalem pomylili nazwy lekow albo araby maja nowe praktyki jak kase wyludzic od biednych polaczków


Ale wiecie co, te gazetowe pismaki bywają tak na maksa durne - w tym artykule jest zdanie "ponieważ leki te są uważane w Egipcie za narkotyki. " i teraz wszyscy czytelnicy będą się bali wozić Naproxen na wakacje Przypieprzyli się oczywiście o Tramadol - tu art. od jakiś sensowniejszych : http://natemat.pl/222111,dramat-brytyjki-w-egipcie-myslala-ze-wwozi-lek-przeciwbolowy-sadza-ja-jak-za-heroine
Arab laskę naściemniał żeby mu 300 tabsów przywiozła na ból plecków oj aj... i teraz panna ma ciepło.
Ale fakt faktem że z tego płynie jasny wniosek: nie wozić poza unię żadnych leków które mogą podchodzić pod substancje odurzające, nigdy... bo potem można mieć przesrane..


Tylko po co miala jemu przywieść jak w egipcie tramal tanszy i latwiej dostępny :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Koniu151
Pewnie było, ale na kilku ostatnich stronach nie widziałem - Egipt i efedryna, jak to teraz wygląda?


Czystej nie ma ale maja lek z efka hcl ale z dodatkami roznych innych lekow...u mnie jedynie bol glowy po tym, chociaz podobno ten lek na efce mocno podrozal i ciezko dostac bo zadko zamawiaja

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Kumpel mi ostatnio coś mówił, że z Efanol był problem ale dostał całe op duże w oryginale na paragon w sieciówkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8428
Jak to jest z tym hcg - Pregnyl ? Wiadomo kiedy wjeżdża do aptek?

e LO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium