SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
Witam,mam 16lat,182cm wzrostu 73kg wagi,i od ponad roku ćwiczę na mase.Na brzuchu nie mam zbyt wiele tłuszczu,pewien zarys mięśni jest ale ciągle nie jest to to o czym zawsze marzyłem. Chciał bym zacząć robić aerobiczną szóstkę Weidera ale słyszałem że aeroby mają negatywny wpływ na budoowanie masy.Czy to prawda?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 73

Wzrost: 182

Cel treningowy: masa i siła

Staż treningowy na słowni: ponad rok

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka,sztanga,hantle,drążek,sprężnyny,wyciąg

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: białko ostrovia wpc,olimp carbo,cm3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Aeroby tak ale nie aerobiczna 6 weidera . Ten program nie ma zbyt wiele z aerobami więc możesz ćwiczyć spokojnie . Tylko nie przesadzaj bo brzuch to też mięsień jak każdy inny i potrzebuje czasu na regenerację .
Co do ankiety ^ Cel treningowy : Masa i siła ? ??

Bo jedni wola spać a inni chlać po parkach a my wolimy grac po nocach w counter-strike'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Za masą idzie siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
A6W - nie polecam, ćwiczenie codziennie mięśni brzucha może spowodować brak progres w ćwiczeniach w którym własnie brzuch pełni role stabilizatora i mocno obrywa.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Zamiast A6W ćwicz ABS II o wiele lepsze efekty ^ przy czym nie przemęcza codziennym treningiem brzuszka ^ :D

Bo jedni wola spać a inni chlać po parkach a my wolimy grac po nocach w counter-strike'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
piszesz ze masz rok stazu wiec powinienes wiedziec juz, ze A6W to jedna wielka lipa;
jak chcesz miec widoczne miesnie to zwieksz ich mase (ciezkim treningiem), takim jak na inne partie

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
A czy abs II należy wykonywać w trakcie zwykłego treningu na inne partie,czy można już te ćwiczenia wykonać po powrocie do domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Po powrocie do domu mozna

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
JAK KTOŚ JUZ ROBI A6W to może co drugi dzień dorzucić do tego skośne ? w A6w nie ma skośnych...
w ABs2 tez nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Człowieku ogarnij sie!

Jak nie ma to nie robisz!!
Albo bierzesz sie za zestaw i sie go trzymasz albo sam sobie jakis ułóż!

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
W ABS2 są skośne

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w czy ABS 2

Następny temat

Biceps nie rośnie

WHEY premium