SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 dniowa dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 537
Znalazłem przed chwilą coś takiego:
"Oto jadlospis :

Dzień 1:

Śniadanie: grejpfrut lub jabłko, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy.

Obiad: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy.

Kolacja: plaster chudego, gotowanego mięsa, filiżanka warzyw gotowanych na parze (buraczki, marchewki, selery).

Dzień 2:

Śniadanie: jajko na twardo, jedna grzanka, pół banana, szklanka czarnej kawy.

Obiad: pół filiżanki chudego twarożku z pięcioma krakersami, szklanka czarnej kawy.

Kolacja: dwie parówki, dwie marchewki uduszone na parze.

Dzień 3:

Śniadanie: cienki plasterek żółtego sera, pięć krakersów, małe jabłko, szklanka czarnej kawy.

Obiad: jajko na twardo, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy.

Kolacja: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby morskiej, pół
filiżanki gotowanych na parze buraczków, jedna filiżanka kalafiora.

A teraz najważniejsze: przed każdym posiłkiem należy wypić dwie
szklanki przegotowanej wody. To konieczne. Niezbędne jest również
przestrzeganie ścisłej diety- absolutnie żadnych zmian. Działa tu
współzależność chemiczna składników. Nie wolno używać cukru ani soli,
nawet śladowo. Dieta jest rygorystyczna , ale- do wykonania.

To tylko trzy dni! Kto przez trzy dni nie potrafi wyrzec się tego czy owego, aby zrzucić 5 kg?

Po diecie należy zrobić dziesięciodniową przerwę i można ją
powtórzyć, zrzucając dalsze 5 kg. Ale na tym koniec! Dobrze byłoby na
stałe odzwyczaić się od soli i cukru albo znacznie ograniczyć ich
stosowanie. To ułatwia utrzymanie wagi.

No i jak? napewno znajda sie chetni bo przez te 3 dni mozna sobie troche odpuscic zarcia a 3 kilo spadnie jak nic usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

ja startuje z wagi : 53,1kg

CEL : 51kg

czyli musze zrzucic 2 kg

proponuje jesc o takich godzinach:
9 rano sniadanie
13 obiad
17 kolacja
ale mozna to sobie ukladac indywiduyalnie ja bede jesc o ta\kich godzinach."

Czy przy takiej 3 dniowej diecie ściśle przestrzeganej rzeczywiście można schudnąć 2-5 kg? A jeśli nie to czy tak czy siak warto się zabawić w coś takiego * teraz zależy mi na minimalnej utracie brzuszka, żeby ładniej mięśnie się eksponowały, na avatar nie ma co patrzeć, stary xd *
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Droga do sukcesu jest zastosowana na stałe zbilansowana dieta, a nie jakieś trzydniowe głodówki
https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_diety-t433273.html
https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html

Zmieniony przez - dideek w dniu 2014-07-26 10:48:06

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 537
Tak, wiem, jestem tego samego zdania, ale jestem tylko ciekawy czy coś takiego przyniosło by jakieś efekty, bo wolę się spytać niż próbować i jeszcze sobie organizm niszczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Przyniosło by chwilowy efekt, później efekt jojo, do tego wyniszczasz organizm - nie ładuj się w to

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
daruj sobie ten syf
najbardziej mnie rozbawiły 2 parówki na kolacje robione na parze

dla oczyszczenia organizmu to juz lepiej nic nie jesc przez 24/48h na samej wodzie polecieć


takie 3dni nie maja najmniejszego sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 537
A istnieje jakaś, może i być ciężka, dieta redukcyjna tak do 1-2 tygodni? I chodzi mi o to, że mam 16 lat czyli wciąż jestem dzieckiem, poza tym ciężko mi jest samemu ułożyć dietę patrząc na te wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
diety na okres czasu są bezsensowne, po prostu zacznij sie zdrowo odżywiać, jedz nieprzetworzone produkty, wyrzuć słodycze, słodzone napoje itp., wystarczy w tym wieku jak nie chcesz sie za to zabrac konkretnie
10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
i te 2 szklanki wody przed posilkiem... idealny sposob na niestrawnosci i wzdecia
przed posilkiem unikamy plynow(bezposrednio) by nie rozrzedzic enzymow i soku zoladkowego.
pijemy male ilosci do posilkow, lub pomiedzy posilkami glownie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402545
"Czy przy takiej 3 dniowej diecie ściśle przestrzeganej rzeczywiście można schudnąć 2-5 kg"

"A istnieje jakaś, może i być ciężka, dieta redukcyjna tak do 1-2 tygodni? "

nie, nie istnieje taka dieta, przez pierwsze dni utata wagi to bedzie utrata wody,
spalanie tkanki tłuszczowej to proces rozlozony w czasie, tu nie ma drogi na skróty,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening i dieta na mase

Następny temat

jakie cwiczenia? :/

WHEY premium