SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 13-sto dniowa ==> CUD??????!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1052
Ostatnio Kumpel mi dał dietę podczas której w czasi 13 dni dokładnego "używania" można schudnąć od 10 do 23 kg. Nie wiem czy to zadziała na mnie ale od dzisiaj zacząłem ją stosować, ojciec tego kumpla w pierwsze 7 dni schudł 8 kg.!!! Proszę was o komentarze tej diety oraz bardzo mile widziane są doswiadczenia z nią, liczę też na wasze cenne porady dotyczące stosowania i in.
Pozdrawiam Michał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1052
denis mam jedno pytanko czy twoi rodzice palili w czasie trwania diety? Jeżeli sie ktoś orientuje w tej diecie to niech mi powie czy można palić podczas jej trwania
Pozdrawiam
Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5428
W treści twojego postu nie widzę żadnej diety - czyżby to znaczyło, że po prostu nic się nie je? ;)
Wklej diete i zeznaj coś więcej.

Wszystko co duże rodzi się w bólach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
to jeszcze zalezy z ilu sie chudnie i to przede wszyswttkim
chyba cos takiego kiedys widzialem i moze sie tak i schudnie, ale to glownie pojdzie woda i pozniej sie znow przytyje moim zdaniem...
pzdr

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1052
http://www.elsat.net.pl/~zyziek/dieta.htm 
sorry, zapomniałem jej dodać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5428
Kiedyś już było. Ta dieta wyniszcza organizm i jest monotonna.
Jest dużo więcej lepszych metod stracenia tłuszczu. Poza tym optymalnie jest tracić jeden kilogram tygodniowo. Więcej na tydzień to już niezdrowo, oraz więszka szansa na efekt jojo (czyli ponowne załapanie tłuszczu po odstawieniu diety)....

Wszystko co duże rodzi się w bólach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
Zmieniony przez - M_F w dniu 2002-12-12 20:12:57

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja mama miała tą diete i tata też. Jest za***ista mama schudła 7kg a tata 10kg POZDRÓWKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pic na wode, fotomonataz :) Jesli sie chudnie wiecej niz kg na tydzien tzn ze nie z tluszczu, niestety. Tego typu diety wyniszczaja organizm. Zdecydowanie odradzam. Tylu kg nie mozna nabawic sie w 13 dni wiec niby dlaczego w tyle gubic. Jest jeszcze dieta norweska, podobna do tej. Tez nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
tak, to wlasnie ta diete widzialem i z gory powiem, ze nie ma zadnej dobrej diety, ktora bedzie trwala ponizej 3 tygdoni, tzn na odchudzanie, dieta ta jest bardzej dla kobiet, ktore sztucznie chca zbic wage, bo na dobra sprawe wiekszosc tego co leci to bedzie woda, a to ze sie przy tym chudnie to oczywiste, ale zapewne nie na taka skale, na jaka by sie moglo wydawac, a tak nota bene jeszcze mowiac, to prawie kazda dieta ma jakies wady;
pozdrawiam

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1052
Wiem o co wam chodzi!! to nie jest typowa dieta odchudzajaca tylko na przemianę materii, wiem że w 13 dni duzo tłuszczu nie strace tylko troche wody ale przemiana materii się zmieni (mam nadzieję) i wtedy bedę miał lepsze predyspozycje do zgubienia brzuszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1052
gojo - jakie znasz jeszcz sprawdzone i skuteczen metody na tłuszczyk?
denis - czy u twoich rodziców nie wystąpił efekt yoyo?
A co powiecie o diecie tłuszczowej, czy ktos ja naprawdę realizował? Z jakim skutkiem?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Załamka czy to GINEKOMASTIA ??

Następny temat

Dieta odchudzająca dla dziewczynyX2

WHEY premium