SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat i 7 miesiecy czy robic przysiady ze sztanga (mam 198 cm wzrostu)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
chcialbym sie zapytac czy warto robic przysuady ze sztanga dla polepszenia wyskoku?? powie tylkjo ze juz robilem jak ciwiczylem PeCo ale to bardzo male obciazenia jakas 1/4 masy ciala warto czy jheszcze poczekac?? na silowni tez cwicze zaczolem jak jeszcze nie ukonczylem 16 lat nawet intensywnie(cwiczylem do marca) ale nie przestalem rosnac wrecz przeciwnie w wakacje uroslem 12 cm!!) i teraz cwicze znow na silce od 6 miesiecy ale juz bardzo intensywnie z porzadna dieta(2 razy w tygodniu nabarki na lawce ze sztanga ) ale w tym roku uroslem jakies 1,5-2 cm jak myslice czy jak skoncze 18 lat warto robic bedzie przysiady ze sztanga ?? czy moze lepeij jezdzic na rowerze 20 kilasow 5 razy w tygodniu z kg obciaznikow na 1 noidze i na drugiej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
ja w 2 gimnazjum mialem pare razy przysiady ze sztanga, ale tam to glownie na ocene robilismy wiec po jednym powtorzeniu, ale bralem wtedy ponad 120% swojej wagi i nic mi teraz nie jest. to bylo jak mialem 14 lat, a bralem niebagatelne 80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 952
Ja osobiscie jestem zwolennikiem sztangi.Rower raczej nic Ci nie da.Ja rowniez nie skonczylem jeszcze 18lat(17 lat i 10 miesiecy ) a ćwicze z cięzarem i widze spora poprawe jesli chodzi o wyskok. Poza tym silownia to nie tylko przysiady ze sztanga, ale takze martwy ciag,cwiczenia brzucha,pleców-to wszystko wplywa na wyskok. Silownia Cie ogolnie wzmacnia ,wiec szczerze polecam.Masz 198cm wzrostu, wystarczy Ci,smialo zacznij cwiczyc na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Jak jeszcze nie chcesz ćwiczyć na siłowni to zacznij robic jakiś trening na wyskok bez sztangi. Polecam program Spuda Webba.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
musisz wybrac miedzy cwiczeniami plometrycznymi (spudd webb) a sila (sztanga) powiem od siebie ze sztanga jest swietna i niebezpieczna (zalozysz sobie nawet 80 kg cos zle pojdzie i mozesz latwo kontuzje chycic) plometryka - mozesz sie bawic miesiacami bez jakichkolwiek znaczacych rezultatow masz 18 lat, mysle ze spokojnie moglbys zaczac robic przysiadziki ze sztanga

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6602
zenon a jak z wynikami bo jestem ciekaw. ja zaczynam od poniedziałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
wynikami z czym w czym? (bo nie kumaty dzisiaj jestem)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6602
ile ci poszło po sztandze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
aaa...jak cwiczylem to w 3tyg mysle ze pod 10 cm bylo ale sie napociwlem jak nigdy i nadwyrezylem plecy :/ teraz musze cwiczyc z mniejszymi ciezarami i dlatego cwicze program Spudda Webba wejdz sobie tam bo warto

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
ale spudda webba jak tam czytam to jest bardzo ciezki ale powiedzmy ze jak go bede cwiczyl ze wszystkimi zasadami to 15 cm bede mial weicej czy nie??(no i powiedzmy ze ma dobra genetyke)ale chyba lepiej jumpsoles orginalny zestaw niz spudda co?
hehe a jak nie spudda to co mi polecacie (PeCo cwiczylem a zadne AA i SD mnie nie interesuja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
do zenona3 jak bede robil ze sztanga to jaki okres czasu mi proponujesz to wykonywac i czy tylko same przysiady ty robiles ze sztanga czy jakies cwiczenie typu wykroki ze sztanga i ile razy w tygodniu to cwiczyles i z jkaim ciezarem (chodzimi mi o to czy z 1/2 masy cila czy wiecej)
chcialbym jeszcze wiedziec czy jak bede robil przysiady to efekt wyskoklo bedzie dopiro taki prawdziwy po cyklu i po zregenerowaniu mesnie czy powinnien sie z czasem stopniowo powiekszac zebym sie pozniej nie denerwowal ze ciwcze a tu nic nie idzie to samo pytanie w zwiazku z treningiem spudaa tez kieruje

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
maju tu jest moj staaaaaaaaaary post
(wiedza szefa jest w nim zawarta wiec jest bezcenny
https://www.sfd.pl/temat204454/
(odnosnie samego silowego cwiczenia wyskoku ze sztanga)

co do spudda (w dni z ciezarami) nalezy dokladac ciezarow a nie powtorzen (w dni skocznosciowe) powtorzen nalezy ciezary dobrac tak aby ostatnie powtorzenie bylo ostatnim jakie wykonasz (to jest niemozliwe bo bys sie zmachal) ale jak widzisz, ja biore 10kg albo 20 na przysiady i wystarcza, bo z tyg na tydzien 3ba zwiekszac powt lub ciezar (wiec lepiej zaczac od niewygorawanych wartosci)

(co do programu)efekty przychodza z tygodnia na tydzien, ale koncowy efekt sie liczy czyli po 2tygodniowej regeneracji wtedy dopiero widac efekty wlozonej CIEZKIEJ pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jj ptak BOLDEM

Następny temat

AMOR!!!!Szybka Odpowiedz!!!

WHEY premium