SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Źle się czuję po i podczas treningu:(:(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
Witam od niedawna postanowiłem schudnąć przy wzroście 187 cm ważę około 120 kilo:( kiedyś ćwiczyłem zrzuciłem wagę na niecałe 100 kilo
świetnie się czułem fizycznie jak i psychicznie potem poszedłem do pracy nie miałem czasu ćwiczyć i znowu zgrubłem:( było to 2 lata temu od roku nie pracuję i w sumie się za dużo nie ruszałem teraz znowu zacząłem chodzić na siłownie ale mam problem otóż po każdym treningu bardzo źle się czuję:( mam lekkie zawroty głowy osłabienie zazwyczaj po treningu czasem w takcie:( mimo iż po parunastu minutach to mija odechciało mi się ćwiczyć boję się że to serce:( nie jestem narazie na diecie a mój kolega mówi że czuję się źle bo przez długi czas nic nie robiłem nie wiem czy mu wierzyć czy iść do lekarza:( mimo wagi mam tylko lekkie nadciśnienie ekg rok temu nic nie wykazało. Proszę o radę:( z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Ja też się ostatnio źle czułem na siłowni, ale to dlatego ze za mało zjadłem przed treningiem... moze to sie też tyczy Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Wrzuć swoją dietę bo pewnie to jest przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
Właśnie w tym rzecz ze narazie nie przeszedłem na dietę:( chciałem 2 tygodnie poćwiczyć i potem ułożyć sobie jakąś.Jutro pójdę normalnie na trening jeżeli dalej tak będzie to sam nie wiem:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do sprawdzenia

Następny temat

Dieta na mase do Sprawdzenia....

WHEY premium