SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka-mały problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104


Jaka grupe mięsniową sie cwcziczy tym przyządem zaznaczonym na obrazku, próbowałem tym robic rozpiętki ale robi sie jakos po rusku, wiec do czego to jest??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
To jest na rozpiętki, sie wsadza w dziury i można jechać nadgarstkami tylkoże na tym tak głupio sie robi, już lepiej wchodzi na to w bicepsy

Zmieniony przez - Atah w dniu 2006-09-03 23:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jesli odgina sie i to w strone do ekranu to lydki tylko ze gombka nie z tej strony jak w strone lawki to pojecia nie mam.
Jak sie nie rusza to mozesz pompki tylem sprobowac aczkolwiek troche za waskie jak na moj gust


ps. ale gowniany kombajn do zbioru czeresni xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
To jest takie coś na rozpiętki moim zdaniem, nakładasz nakład na pręty i jedziesz :D

..:: Kulturystyka... A Way Of Life ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3342
To słuzy do rozpiętek tylko na tym sie tak robi gówniano..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
o faktycznie z 2 strony tez cos takiego jest hehe ale kicz na plasko sobie nie porobisz xDa i na skosie te rozpietki to bede tak efektywne ze hohooh najlepiej hantlem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1830
dlaczego na plasko nie??? akurat ta lawka jest regulowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lawka tak uchwyty nie, jak zlozysz lawke beda wystawaly ponad lawke i ruch bedzie cienzko skrocony ze az nie oplacalny [nie to zeby na skosie byl dobry ]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
mam taki butterfly i to jets najwieksza*****nia na swiecie

robie klasyczne rozpietki hantlami

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie porwnuj buterflajka do tej chaltury xD
bl to fajna odskocznia od normalnych rozpietek ale jest wykonany dobrze!! w przeciwienstwie do tego

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1399
To nie jest do rozpietek. Moj kumpel ma podobna lawke i tym nie da rady zrobic tego cwiczenia. gdy sie polozylem na to zlapalem za te uchwyty to tak jakbym robil biceps. Przy tym cwiczeniu uginaja sie tylko łokcie a stawy barkowe nawet nie drgna. Popatrzcie dobrze na ta lawke a napewno to zobaczycie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Nie zgodze sie z wami ze to sie nie nadaje do niczego!!! ja to pociąłem i zrobiłem z tego drazek. Bede jeszcze z resztek robił przyrzad do wiosłowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenie na głowę krótką

Następny temat

plan rzezba/redukcja tluszczu ustalany wedlug porad w atlasie online pytania

WHEY premium