SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

__________Waskie plecy________

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12632
Witam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
doradzcie mi jakie cwiczenia stosować i po ile powtorzen by rozwinać duza mase pleców[najszerszy].
Mój staz 15 miesiecy z tego gdzieś 8 przemyslanych.Dotychczas cwiczyłem tak:podciaganie na drazku 4*8czasem wiecej czasem mniej,sciaganie dolnego wyciagu do brzucha 4*8,sztangielki 4*12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
leszcz3333

Podciąganie na drązku szerokim nachwytem 4s max
wiosłowanie sztangą 12,10,8,6
wiosło hantlem 3x10
martwy ciąg 12,10,8,6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
a gdzie w tym wszystkim mc i wioslowanie??
Zapomniales chyba o najwazniejszych cwiczeniach.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Generalnie dobrze sie sprawdza podciąganie nachwyt szeroko i wiosło

Daj swój plan tutaj

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
a gdzie w tym wszystkim mc i wioslowanie??

bery z pzykroscia musze stwierdzic ze ludzie zapominaja o tak bardzo waznych w budowaniu masy cwiczeniach u mnie na silowni nikt ich nie cwiczy no moze 2 osoby a o przysiadach juz nie wspomne zamiast tego wchodza maszyny, rozowe hantelki, izolacje, i ludzie juz nie uwzgledniaja tych cwiczen w swoich planach wychodzac z zalozenia ze po co sie meczyc jak to samo zrobia na maszynie x czy wyciagu y, a najgorsze ze "trenerzy" silowni utrzymuja ten status quo

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
To juz powszechna praktyka zamiana najlepszych ćwiczeń maszynami u mnie na siłce ja chudy jak patyk jadę przysiady a karki po 40cm w bicku wyciskają na suwnicy 80-90kg porażka

No ale jak zapytasz to jest to kontuzjogenne bzdura ale trzeba sobie znaleźć wytłumaczenie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Rób przyciąganie linki wyciągu dolnego jednorącz skupiając się na czuciu pleców i podciąganie szeroko na drążku - nie jest możliwe, żeby nie zadziałało moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Ten drążek wyciągu dolnego to raczej na grubość

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12632
DZIEKI CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!
Napewno zostane przy waszych wskazówkach,ale jak to teraz połaczyć co po czym robić ile po ile razy i seri????????

Z góry dzieki i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a karki po 40cm w bicku wyciskają na suwnicy 80-90kg porażka -> chyba 50 miao być;p

co do tematu nic więcej wymysleć niesposób: podciągania szeroko i wiosła
ok 4 serii podciągania+tyle samo wiosła, to ciężkie ćwiczenia w których operuje sie duzymi ciężarami, więc więcej serii nie potrzeba
po czasie warto zmieniać szerokość chwytu, kąt pochylenia, doczepić cięzaru:)
ps
nie zapominaj że plecy to nie tylko skrzydła(najszersze) ale b.ważne są solidne fundamenty(prostowniki) i zwieńczenie(czworoboczne)
w kifie Masza kiedyś porównywał ćwiczenie pleców do stawiania domu,mówiąc ze potrzebne są solidne fundamenty na których stawiamy nadbudowe itd;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12632
dzieki _BIC44_ ZA POMOC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Hej, podczepie sie - tez zalezy mi na szerokosci plecow bo z tym u mnie marnie. Aktualnie moj plan na plecy jest taki:

1. Sciaganie drazka wyciagu gornego do karku - 4 x 8-10
2. Sciaganie drazka wyciagu gornego do klaty - 4 x 8-10
3. Wioslowanie sztangielka w opadzie tlowia - 3 x 8-10
4. Wioslowanie na wyciagu dolnym - 3 x 8-10

Co o tym myslicie? Cos dodac, cos zmienic? Drazka mi tu brakuje... cwicze 8 miechow juz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - Kafar1991

Następny temat

MASS - nOwYs

WHEY premium