SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spadł śnieg? Lepiej śnieg niż masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94542

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
nie pamiętam kiedy ostatnio wykonywałem pompki a czy dam rade z klaśnięciem? boje się próbować

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie robię :) robiłem podczas FBW po treningach na worku. 10-12 szło chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja robiąc po prostu normalne pompki po 20-pare w serii na treningach dałam radę zrobić 3 z klaśnięciem pod rząd, więc nie gadaj, że nie możesz

muszę się nauczyć HSPU, to jest meeegaa ćwiczenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Może zwyczajne pompki wrzucę ot tak po prostu

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
też mogą być, jedne z moich ulubionych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a skąd u ciebie pomysł, że ja jestem jakimś specem od cf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
interesujesz się tym to zapytałem :D
trzeba się trochę ruszyć bo jestem taki kloc, kiedyś mogłem robić superserie przysiady martwe ciągi i jeszcze płaską do tego a teraz jak zrobię serie siłowego przysiadu/martwego to nawet z 5 min przerwy mam ehh kondycyjnie ciężko ale teraz zwiększę intensywność treningu

a i lipa bo koniec masy = koniec żelek po treningu :/ chyba będę zjadać jakiś owoc

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kefir ze słodzikiem mi bardzo smakuje, może sobie spróbuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu? po treningu to sie cukry pakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a żelki i owoc to co to jest niby :)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna a mróz

Następny temat

Amator!

WHEY premium