SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
ostatnią rzeczą którą miałbym się przejmować to kobieta
choć jestem już drugi raz żonaty( i jak narazie bardzo dobrze spisuje się moja luba ) to nie znaczy że nie mogę być trzeci raz żonaty
luz panowie
najważniejsze to cały czas do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
Jezeli tylo pojawiaja sie takie regulki i zasady to swiadczy tylko o jednym - ze to i tak nie odpowiednia lacha wiec jak cos nie pasi to niech idzie w ****u,

to nie żadna regułka...

większość kobiet pragnie właśnie takiego chama... którego ciężko okiełznać, a jak w końcu raz na tydzień powie czułe słówko to jest wniebowzięta...

nic tak nie wkvrwia lasek jak miłosne smski przez pół dnia kiedy ona marzy o tym żeby wyrżnął ją jakiś nieokrzesany dzikus

Przykład koleżanki... spotyka sie z typem który jest w niej szalenie zakochany... aczkolwiek nigdy nie wyznaje mu miłości... po kilku razach w łóżku stwierdza że taka melepeta nie da rady jej zaspokoić i porzuca tego wiernego kundelka dla skqrwiella który potrafi w środku nocy przyjechać do niej i zrobić awanture bo ona śpi o 23:00 (nazajutrz ma egzamin) a jemu tak bardzo chce sie bzykać

życie to kupa

ps. jak jestes dobrym chłopcem to już i tak tego nie zmienisz... bądź sobą może akurat ci sie trafi taka której nie chciał żaden sqrwiell joke



japjerdole... odwala mi od tej nauki z samego rana... rzucam tą szkołe

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-12-14 11:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Panowie to mialo byc o naderwaniu

ha!lepiej wychodzi doradzanie w sprawach sercowych,wieksza jednosc

ja np wyznawalem - Wyr***ales,badz z nia.A teraz jest wyr***ales,wyru**aj nastepna

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da sie

ja sie nauczylem

1. nigdy nie miej czasu, zawsze zabiegany "postaram sie ale nie obiecuje .."
2. gluchnij na strzaly typu "lubie cie"
3. jak mowi ze ona kocha mow , nie bede ci klamal ja cie nie ale lubie cie
4. co jakis czas musisz ja wystawic zeby przemarzla czekajac wtedy doceni cie jeszcze bardziej


a co do tematu silka bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
faktem jest ze ostatnio jakis miekki sie zrobilem, moze zamiast testosteronu w ampulkach mam progesteron

kolejna sprawa sqrwiel_ik, ja w zasadzie to jestem tym nieokrzesanym dzikusem a wlasciwie to nim bylem jeszcze pare miesiecy temu, ale zaznaczam ze nier.u.c.h.a.lem dz.i.w.e.k jak poyebany

kolejny fakt to ze strasznie mi libido spadlo na tym enanie(WTF? ) ale nawet jakby bylo mega duze to i tak nie r.u.c.h.a.l.bym d.z.i.w.e.k bo pomimo libido nie mialbym na to ochotyPozatym umiem nad soba panowac() Jezeli juz mowa o r.u.c.h.aniu to mam jedynie ochote r.ż.n.ąc kobiete ktora kocham ale tez tylko wtedy kiedy ona bedzie miala na to ochote( ) Zerznalym ja tak ze niewiedzialaby jak sie nazywa ale musi chcec bo inaczej to bylby gwałt i ja bym tak nie chcial ( ) Zaraz zaraz, co ja wogole pyerdole? Generalnie to chcialem osswiadczyc wszystkim tutaj ze ja kocham i bede probowal dalej a jak sie nie uda to bede probowal dalej a jak sie nie uda to mowilem juz ze i tak bede probowal dalej?

a odnosnie tego bledu ktory (swiadomie w zasadzie) popelnilem grajac karta uczucie to ja nie patrze zeby sie zachowywac "jak mezczyzna wedlug poradnikow" tylko zachowuej sie tak jak mi pasuje i wlasnie to jest moim zdaniem meskie a jesli swiat jest skonstruowany inaczej i to nie przejdzie to moim zdaniem cos ze swiatem jest z.j.e.b.a.ne

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
oczy pisda zarosły,już choj zdziałasz,kolejny na stracenie poszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gibon ja sie nauczylem po parunastu razach ze swiat jest zyl

nie zmienisz tego

a skoro nie to zaadaptuj sie

a hvjem musisz byc dla dobra zwiazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
MICO ale cos tu nie gra bo tak wlasnie z nia zaczynalem jak piszesz w tych peirwszych podpunktach

1. nigdy nie miej czasu, zawsze zabiegany "postaram sie ale nie obiecuje .."
2. gluchnij na strzaly typu "lubie cie"


robilem dokladnie to tylko ze tez akurat nie robilem tego specjalnie tylko tak mi wychodzilo ze cos obiecalem ale nie dalem rady, i wcale niczego to nie poprawilo a wrecz mi to wypomniala wiec WTF?


a odnosnie ręki to boli mniej ale wyczuwam zaglebienie w miejscu gdzie jest przyczep glowy bocznej tricepsa tak ze chooy wie co tam sie podziealo i sie nie dowiem bo na USG nie mam kasy. A jak juz poruszony zostal temat kasy to wlasnie to jest kurva kolejna kloda pod moje nogi bo akurat nie mam roboty a co gorsze(najgorsze!) nie mam auta i nie moge nawet do niej pojechac!!!!! Ba!! nigdzie nie moge pojechac bo bez auta sie nie da zyc. Jak jade gdzies autobusem to wlecze sie 50min po miescie i final jest taki ze mam ochote isc do kierowcy i urwac mu glowe za to ze tak dlugo jedzie i sie wszedzie spozniam. Malo tego na nogach tez niebardzo moge bo po stu metrach lydki chca eksplodowac i tak to kurva jest

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-12-14 14:27:33

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz tak zaczynales i byla z toba i bylo git



zmiekles jak woda po calgonie i ci wypomniala i teraz bedzie po tobie jezdzic i cyckac az cie zniszczy/wykorzysta (niekoniecznie materialnie) do konca a w miedzyczasie znajdzie innego


przykro mi Ci to pisac ale teraz to musisz powiedziec "my way or high way" i bedzie fifti fifti czy jej zalezy na tobie czy juz zupelnie nie , bo jak bedziesz dalej milutkim misiaczkiem to sto percent ze zajedziesz sie sam psyhicznie a ona ..

.. pojdzie i bedzie sie miec dobrze



aha i pomysl tak : "jestem facet dostalem nie raz w pysk bo nie dalem sie ponizyc na osiedlu , teraz nie moge sie ponizac przed samym soba"

jak bedzie chciala sama przyjedzie a energie ktora poswiecasz teraz (wiem wiem co teraz myslisz) na bzdury poswiec lepiej na poszukiwania pracy

pozdro


a na usg przekrec lekarza od tego on jest zeby pomoc w teorii












a moj mentor od spraw milosnych zawsze mowil tak "jak bedzie chciala to ja wyrvcham a jak nie to jej nie dam "

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-12-14 14:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
oczy pisda zarosły,już choj zdziałasz,kolejny na stracenie poszedł

oczywiście sog


Gibon tkwiłem w podobnym gównie jak ty 2 związki temu , nie jestes sam...

życia sobie nie wyobrażałem bez laski która wzięła mnie pod pantofel, byłem na każde zawołanie bo po prostu bez niej nie mogłem istnieć i tak bardzo bałem sie że mnie zostawi...

aż skończyło sie na tym że to ja ją zostawiłem, pobuczałem pobuczałem i po czasie stwierdziłem że to była najlepsza decyzja w moim życiu...

tylko mała różnica... ja jej nie wyznałem miłości hy hy hy

ale sie poskładałeś tym wyznaniem, nie masz już szans


jakbym był w twoim położeniu teraz to bym uderzył:

1-5 antek 200mg ed
1-10 tren ace 50 ed
1-11 mix 1250 ew
12-16 prop 100-50ed
11-16 wins 50ed

i miał wyyebke na wszystko

niech mnie jakaś w ciula zrobi to uderze taką bombe, na wszelki wypadek pozbieram już sprzęt

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-12-14 14:53:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progresterenowe a estrogenowe

Następny temat

Stanox = Prosze o pomoc.

WHEY premium