SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
zadna depresja posterydowa bo cykl nadal trwaPozatym cykl zmienil jedynie to ze po nim wygladam gorzej niz przed nim wiec jestem moze jedynie troche mniej pewny siebie ale mysle tak samo

Trenik wlasnie jestem facet i postawie na swoim bo dla mnie bycie facetem polega na tym zeby sie nie wstydzic swoich uczuc i mowic to na co mam ochote a nie to co każą w magazynach i innych mediach lub ksiazkach z mądrosciami w tak zwanym cudzyslowiu

a ty dukeluk za to jestes dojrzaly bardzo co widac po twoich postach w tym dziale a czy bede mial 30 czy 40 lat to bede tak samo myslal a jak ktos ma watpliwosci to niech przeczyta (dokladnie) to co napisalem na poprzedniej stronie(9 strona) a tobie dukeluke to polecam przeczytac wszystkie moje posty w tym temacie bo palnales taka glupote ze mi sie nawet nie chce tego prostowac

ja juz nic wiecej nie pisze dopoki nie zrobie kroku do przodu wiec stay tuned i tyle

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-12-20 16:42:58

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Ja mysle,ze pussy zwykle Jak wytrz toba podloge to...a nie i tak sie nie ogarniesz przeciez, przepadles koles, temat,ze az sie łezka w oku kreci

Zmieniony przez - dlonrA w dniu 2010-12-20 16:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
PrzeGibon, Ty chcesz zbijać kg., bo laska zerwała z Tobą przez siłkę? Nie uwarzasz, że to trochę chore? To tak jak by teraz znalazła chłopaka 130kilo, to byś pewnie zaczął masować?
Ja tam rozumiem, że ona dla Ciebie jest tą jedyną i że żadne dzifffki Cię nie interesują, bo masz Swoje wartości ale może warto pobawić się z nią na zasadzie "To nie ty mnie zostawiasz tylko ja Ciebie", zobaczysz, że wróci i ti z płaczem, a takto Ty tylko jej pokazujesz jak to Ci jej brakuje i jak Ci na niej zależy, a ona się Tobą bawi...

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
blacha cos chyba zle zrozumiales z tym zbijaniem kg przeczytaj sobie co napisalem na 8stronie to zajarzysz ocb

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
chudzina gotuje,zmywam a do tego nawet i posprzątam,ale nichooja nie jestem za jakimś feministycznym wyzwalaniem kobiet i moim zdaniem baba ma być w domu tak jak było od wieków i najważniejsze kobieta ma być przede wszystkim matką a nie stara dewotą po 40 bez chłopa myślącą o dzieciach bo jak nie teraz to kiedy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
no widzisz robiles sobie kiedys cykla nie miałes czasu itd a teraz pi3rdolisz jaka to ona wazna itd...mówisz ze sie zmieniał nie bedziesz a widac ze miekniesz jak pała po stosunku i teraz podskakujesz w około niej jak kukiełka w WTK (czyt Wiejski Teatrzyk Kukiekowy)

co myslisz jak powiesz lasce co Ci lezy na pompie to jestes MEGAMEN? zeby laske zdobyc wcale nie musisz jej pociskac swoich odczuc itd...

to Ty sie nakreciłes i Ty w pisde dostaniesz nie ona... mysl co chcesz "ale z tej mąki chleba nie bedzie" a jak bedzie to zakalec! bo jak czytam to wszystko to jak by jakis nawiedzony kolo pisał...

"As-Salam Alejkum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
No to w takim razie wogole chleba nie bedzie bo z innej mąki piekł nie będe

a to ze zle zrobilem podejmujac takie kroki to wiem i juz robiac to wiedzialem ze popelniam blad ale mimo wszystko sprobowalem. Teraz jakby sie dalo cofnac czas to zaczal bym to inaczej i by bylo inaczej. Pewnie gdzies w innym wymiarze w jakims rownoleglym swiecie mi sie powiodlo Cala rzecz w tym ze innej do zwiazku nie chce a drugiej takiej samej nie ma pozatym gdyby nawet byla to juz nie bylaby ta sama Wiec bede jeszcze probowal uratowac jakos ten chleb a jak sie nie uda to przestane go jesc I co by sie nie wydarzylo to jak juz mowilem - pragne JEJ szczescia wiec jezeli bedzie szczesliwa nie bedąc ze mną to tak bedzie. Kocham ją obojetne czy ona ta milosc odwzajemnia czy nie i chce dla niej jak najlepiej


i nie piszcie prosze juz nic do czasu az sprawy sie zakoncza -PROSZE WAS O TO, sam sie odezwe skoro juz zaczalem temat to go dokoncze


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-12-20 19:07:24

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
PrzegiBon - dawaj zakładamy nowy wątek..."Klub połamanych serc"

Nic Ci konkretnego nie doradzę, bo raz że nie znam twojej panny i stosunków jakie między wami panowały. Dwa - nie zjadłem jeszcze wszystkich rozumów i jeszcze taki się facet nie narodził co by całkowicie babe ogarnął :)

Możliwe że tak ci powiedziała na odczepne, żeby Cię zniechęcić. Jeśli wytrzymasz, to odpuść sobie na jakiś czas. Jak kocha to wróci. Co do jednego możesz być pewnym - nie da się kogoś przekonać do "kochania". Miłość zdarza się sama - nie można przekonać drugiej osoby żeby kochała...ani logiką ani siłą. Dlatego często faceci płaczą babkom i mówią "kocham cię, wróć" a wtedy babki jeszcze bardziej się odwracają. I analogicznie - babka kocha faceta, ten ją olewa a ona płacze i ciągnie ją do niego jeszcze bardziej.

Czasami jak facet za szybko i za mocno się zakocha, to babkę to przeraża i ucieka od takiego związku. Złota zasada - kobieta musi zakochać się w tobie pierwsza! A jak jest odwrotnie, to przynajmniej nie daj tego po sobie poznać.

Wyluzuj, odpuść trochę. Nie musisz jej skreślać, ale nie ma co na siłe się narzucać. Fakty są takie - jeśli myśli o tobie dobrze to zatęskni...jak nie zatęskni to przynajmniej pozbędziesz się złudzeń.

Szkoda że z tą siłką kuleje u ciebie...ucieczka w "750 enan e2d" to byłoby najlepsze wyjście

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Przegibon każdy z nas takie coś przechodził (ja na odbloku ), wcale nie jesteś wyjątkowy, tak musi być, to ewolucja ciebie w lepszą dojrzalszą stronę . Jeżeli czujesz że nie możesz bez niej żyć i jest dla ciebie wszyskim to zrób mały test. Zamiast tych wszystkich hormonów tarczycy (bo to o pomstę do nieba woła) wrzuć 10 mg hydroksyzyny. Gwarantuję Ci że będziesz ją kochał mniej . I w tym wielkim momencie dostąpisz oświecenia i zrozumiesz że ta wielka jedyna i prawdziwa miłość to tylko gra neuroprzekaźników w twojej głowie .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kobietę trzeba trzymać krótko


gora 3 miesiace

widze gibon zaraz zacznie wpyerdalac swoje wlasne palce

dla szczescia tej jednej ukochanej ..

tak to jest to jak z konkretna grypa trzeba to przelezec/przechodzic bo nic na to nie pomoze i samo przejdzie


mnie mloda wkvrwila ostatnio i ja poslalem do piczy

a kiedys tez siedzialem i myslalem ... dumalem ... i hvja wydumalem

az przyszedl dzien ze zjazd pomilosny sie rozszedl po kosciach i odetchnalem pelna piersia a w zasadzie tej piersi zostala juz tylko polowa bo ze zgryzoty wiecej pilem niz jadlem

" i zrozumiesz że ta wielka jedyna i prawdziwa miłość to tylko gra neuroprzekaźników w twojej głowie " brawo sog

a jak chcesz zobaczyc ze pokochasz najgorszego wroga to walnij z 3 porzadne sciechy koksu wybaczysz mu wszystko

Ja osobiscie nigdy nie bylem w zadnym zwiazku bo nigdy wczesniej nie kochalem zadnej laski i mialem na nie wy,j,e,b,a,ne - proste wiec nie *******ic mi tu

JEST JESZCZE JEDNA MOZLIWOSC GIBON NAZYWA SIE TO SYNDROM PIERWSZEJ PICZY

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-12-21 17:55:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progresterenowe a estrogenowe

Następny temat

Stanox = Prosze o pomoc.

WHEY premium