SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Do Mikołaja napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
wszystko przez martwy ciąg

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Gibon, teraz zobaczysz że jak ją olałeś (i nie dzwoniłeś z przeprosinami) to ona się o Ciebie upomni. Ale tak czy inaczej, mogłeś od dłuższego czasu być z inną lepszą.

PS. Moja baba to przy MC pilnuje czy mam plecki proste i odlicza ile powtórzeń do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
no i kolejny przepadł przez babę

Gibon idź poszukaj w szafce może propa znajdziesz na poprawę samopoczucia i olej tą sprawę bo szkoda psychy. Miałem to samo, zresztą każdy z nas miał taki przypadek, bez sensu się martwić

Wbijaj na inso --> SS

piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
wbij na inso to ci wózek już nawet dla dziecka znajdą

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
----------------------> http://www.insomnia.pl/temat654233/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
gibon ciśnij temat

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
Hah smialem sie wczoraj z kolegą ze teraz to najgorsze jest to ze ja juz nawet nie moge utozsamiac sie z Bruno Marsem w teledysku grenade a to dlatego ze to juz nie tyle ona mnie nie kocha co ja zepsulem daną mi szanse... A w
teledysku jak wiadomo motywem przewodnim jest to ze szansy nie bylo wogole

na co kolega odpowiedzial "straszne, moze Rihanna i eminem cos niedlugo nagraja i akurat sie dopasujesz"


Nie bedzie zadnego propa juz raczej nigdy w zyciu. W tamtym roku 6 miesieczny cykl miedzy innymi posrednio doprowadzil do tego wszystkiego co jest aktualnie w moim zyciu zyebane. Pozatym testosteron jest gownianym srodkiem ktory psuje mi sylwetke. Nadaje sie jedynie do robienia masy i sily ale mi to juz nie potrzebne wiec osobiscie uwazam go za daremny srodek(chyba ze mowimy o stosowaniu z inhibitorem aromatazy to wtedy jeszcze jeszcze)

P4tr1ck zapozno, juz ja przeprosilem bo co niby mialem zrobic? pomysl... ledwo co udalo mi sie odkrecic tamta wtope pod halą(jakims cudem wybrnalem z tego zartami) a na drugi dzien znowu zrobilem cos co odebrala jednoznacznie(a przeciez zrobilem to niechcacy) wiec generalnie to nie jest taka zwykla sytuacja tylko wszystko jest tak pogmatwane ze niewiadomo jak sie zachowac i tutaj te poradniki z inso nie maja raczej zastosowania bo wszystko jest troche białe i troche czarne a nie poprostu biale czy czarne



To jest tak jak z lusterkiem mojej mamy, bylo sobie lusterko i bylem sobie ja w lazience z owym lusterkiem, i darlem ryja ale tak pol zartem pol serio ze zaraz go stluke bo mnie denerwuje (rozmazywalo) no i polozylem go na pralce i spadlo. Oczywiscie mama nie uwierzyla ze stluklo sie przypadkiem lol Tak samo ona teraz nie uwierzy ze bylem zamroczony bo jest przekonana ze zrobilem to specjalnie a tym spoznieniem przypieczetowalem wszystko wbijajac sobie chyba ostatni gwodz do trumny



wszystko stanelo na tym ze teraz wogole nie odbiera telefonow i zaczela sie ze wszystkiego wycofywac jednoczesnie wrzucajac mi ze cytuje " mysle ze jestem taki zayebisty i wogole a ona taka beznadziejna i nikogo nie znajdzie" i nie wiem skad to wogole wziela bo nic takiego nigdy nie mowilem

Caly komizm sytuacji polega na tym ze ja nieswiadomie i zupelnie niecelowo no i przedewszystkim NIECHCĄCY odplacilem za ten bol ktora ona zadala wczesniej mi.




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-04-04 20:57:26

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
nie za duzo przepraszasz?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak przeprasza jak w poradniku z inso. Ale każdy z nas musi przerobić ten temat

Kiedyś zrozumie

Zmieniony przez - P4tr1ck w dniu 2011-04-04 21:21:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progresterenowe a estrogenowe

Następny temat

Stanox = Prosze o pomoc.

forma lato