SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699707
kobietę trzeba trzymać krótko
albo odwrotnie ,tak przynajmniej jest w moim przypadku
pierwsza żona mnie nie trzymała i udałem się swoją drogą - bo takim już jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W co tu się koorwa gra

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sie zrobił poradnik prawdziwego koksa

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
moje kochane sfd,po roku nieobecnosci i izolacji od rzeczywistosci,fajny taki relaksik,browar,ex kobieta wrocila z corka i "koxy..pzdr dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16213
Gibon glowa do gory i nowe haslo na dalsza czesc zycia "Jeszcze oszaleja wszystkie ****y, gdy poznaja moj urok osobisty... " :D

T R A N C E IS MY LIFE !
--------------------------------
ON/off :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1732
tez przez to przechodzilem (teraz jestem sam i jest okey)
zasada nr 1. NIE MA MILOSCI... MILOSC ZABIJA.
a tu masz cos glupiego amfa techno tu cie mam

"Byłem ślepy... teraz widzę..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
podbudowalem sie na sfd i powiem wam ze dzis zakończylem toksyczną relacje i nie wiem czy mi lzej ale odrazu sie ustawilem na piątek z dupą z sympatii cyce opór

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
ale odrazu sie ustawilem na piątek z dupą z sympatii cyce opór chyba z odlotow

proponuje napisac do wlascicieli tv sfd i zmontujemy program rozmowy w toku dzialu doping odcinek pt "sprawy sercowe koksa"

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krwiaki to moze buc symptom sepsy,masz wtedy zrypany chumorek,czesto tez temperature a na pewno zapalenieo opon mozgowych i jestes bardzo marudliwy wtedy
i jeszcze jedno,jak masz ok.180cm wzrostu i wazysz ok.100 to one wiedza,zes insy nie bral i***** jestes
sorry man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
podbudowalem sie na sfd i powiem wam ze dzis zakończylem toksyczną relacje i nie wiem czy mi lzej ale odrazu sie ustawilem na piątek z dupą z sympatii cyce opór

po prostu widać że sie nie zakochałeś i tyle bo na pewno byś tak ryja nie szczerzył jakby to była poważna sprawa tylko byś płakał w poduszke...

czy to toksyczny czy nie, koniec związku to kurva deprecha murowana na jakiś czas... chyba że to tylko ja tak mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progresterenowe a estrogenowe

Następny temat

Stanox = Prosze o pomoc.

WHEY premium