SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimpiada :D:D:D Zobaczcie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Wiadomości


PAP/22 sierpnia 2004 15:26


"Moje życie się załamało, nie chce mi się żyć"

Reprezentant Grecji Leonidas Sabanis, któremu za stosowanie dopingu MKOl odebrał brązowy medal olimpijski w podnoszeniu ciężarów w wadze 62 kg twierdzi, że jest niewinny.


32-letni grecki ciężarowiec, u którego wykryto podwyższony poziom testosteronu pochodzący spoza jego organizmu, jest dwukrotnym, srebrnym medalistą olimpijskim z Atlanty i Sydney.

"Nie zrobiłem nic złego, sam świadomie nie brałem żadnych niedozwolonych środków - powiedział w niedzielę Sabanis. - Moje życie się załamało, moja rodzina jest rozbita, nie wiem, co mam robić. Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie chce mi się żyć. Przysięgam na Boga i dwójkę moich dzieci - nigdy nic nie brałem".

Władze MKOl są przekonane, że podwyższony poziom testosteronu u Sabanisa nie pojawił się z przyczyn fizjologicznych, tylko został wprowadzony do organizmu z zewnątrz.

"Mamy bardzo dokładne wyniki badań, były kilka razy sprawdzane, nie może być żadnej pomyłki" - dodała rzecznik prasowy MKOl Giselle Davies.

Po dyskwalifikacji Greka i odebraniu mu medalu, trzecie miejsce i brązowy medal w podnoszeniu ciężarów w kategorii 62 kg wywalczył reprezentant Wenezueli Israel Jose Rubio.

Swojego zawodnika broni także trener Christos Iakovou.

"Jestem przekonany, że Sabanis jest niewinny, to człowiek uczciwy. Nie wiem, jak mogło do tego dojść. Jedliśmy posiłki w stołówce wioski olimpijskiej, piliśmy różne napoje. Nikt ich przed spożyciem nie kontrolował" - stwierdził Iakovou podczas konferencji prasowej.




Nieźle wychodzi na to że w wiosce olimpijskiej walą teścia do żarcia:D:D:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Nie mówią bo może sami nie wiedzą gdzieś przeczytałem że każde nielegalne labolatorium wyposażone za około 500tyś $ posiadające odpowiednich ludzi jest w stanie wyprodukować środek pochodny tym znanym który bedzie niewykrywalny w testach antydopingowych. Była taka akcja gdzie kilku zawodników przeszło testy bezproblemu ale do labolatorium ktoś przysłał strzykawke z jakimś środkiem. I wyszło że to jakiś nowy specyfik jak ich jeszcze raz przebadali pod kątem tego środku okazało się ze nie są czyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
przeliczyli sie koledzy.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sciema !!

Ja tez nic nie biore, na bananach lece tlyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Zeby przysiegac na swoje dzieci..

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
paranoja poprostu robi to pod publike i tyle.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
no proste ze zawodowcy nic nie biorą a amatorzy tym bardziej %)

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Heh, widac honor i wartosci rodzinne zostawiaja w szatni.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
ale zeby przysiegac na Boga i dzieci to juz przeginka, naiebalbym mu ostro

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co za po***, a swoją drogą to jest głupota te testy. Przecież wiadomo że każdy bierze, w kategori jakiejś tam kobiet oglądałem wszystkie podrzucały po 120 kg a jedna kolesiówa była i 60 kg podnosiła ! I to było bez dopingu a reszta d****i koksuje na max i jeszcze się na dzieci zapiera baran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
d**** i tyle
Do pepsi mu oleju dolali

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
I jeszcze jeden news z Aten....sądze że do końca igrzysk bedzie ich jeszcze kilka



PAP/22 sierpnia 2004 15:32


Ateny: Wielki skandal, awans Polki!

Mistrzyni olimpijska w pchnięciu kulą Rosjanka Irina Korżanienko miała pozytywny wynik kontroli antydopingowej - poinformował w niedzielę przewodniczący komisji medycznej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Szwed Arne Ljungqvist.


W środowym konkursie przeprowadzonym na starożytnym stadionie w Olimpii Korżanienko uzyskała wynik 21,06. Po dyskwalifikacji Rosjanki złoty medal zostanie przyznany drugiej w zawodach Kubance Yumileidi Cumbie, która pchnęła 19,59. Srebrny otrzyma Niemka Nadine Kleinert (19,55), a brązowy Rosjanka Swietłana Kriweliowa (19,49).

W konkursie siódme miejsce zajęła Krystyna Zabawska (18,64). W tej sytuacji zawodniczka Podlasia Białystok awansuje na szóstą pozycję.




To jak to jest mówicie że wszyscy tam koksują ale wyłapują tylko niektórych, jak inni się z tym ukrywają??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl dla poczatkujacego

Następny temat

prolo + meta

WHEY premium