SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ostatnio jak sie zakochalem to powiedzialem dvpie nayebany ze jak sie dowiem ze mnie specjalnie rozkochala i skrzywdzila to jej spale stajnie z koniami

efekt ? odyebala sie na zawsze a mi po miechu przeszzlo czego i tobie zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
witam bardziej doświadczonych kolegów.niestety jestem zbyt nie śmiały by pisać o babach.ale wiem jedno jak sie babę leje to czuje większe przywiązanie do faceta

w jednym z artów kazama wyczytałem że testosteron solo hamuje o 50% syntezę kolagenu.wino też w iluś tam procentach to hamuje więc takie cykle są kontuzjogenne dla ścięgien.a że lepiej zapobiegać niż leczyć jakie dawki dd/boldka były by dobre tylko do poprawy syntezy kolagenu przy takich cyklach??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Lukiego nie słuchaj, bo się tylko pogrążysz, a on nawet w życiu nie pofroochał

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mozesz sprobowac zostac pedziem (tzw. gayem ), wtedy moze staniesz sie jej najlepszym przyjacielem

moja rada - nie wkrecaj sie, ruszaj po kase i zyciowa forme, a nie rozpamietujesz i trwonisz czas jak sam sobie poukladasz w dynce, to nagle wszystkie okolicznosci sie zmienia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa twardym trzeba być,a nie jakąś zniewieściałą pisdą,która płacze w domu w poduszkę,że dupa go nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
ja ostatnio jak sie zakochalem to powiedzialem dvpie nayebany ze jak sie dowiem ze mnie specjalnie rozkochala i skrzywdzila to jej spale stajnie z koniami

ja byłej powiedziałem że jak mnie zdradzi to wytne jej żyletką "sqrwiell" na czole a ona mi że jak ją zdradze to jej kumple mnie wywiozą do lasu i połamią kręgosłup za sztange fajek

to była miłość ehhh...

ale cie ta laska splugawi, masakra... ona tylko czeka aż przejmie ją jakiś skorwysyn a ciebie zostawi... bądź twardzielem, postaw jej jasne reguły, i albo przystanie albo niech spjerdala... popłacz w poduche nawet miesiąc ale będziesz szczęśliwym człowikiem... JESZCZE KIEDYŚ BĘDZIESZ CAŁYM ŚWIATEM DLA JAKIEJŚ LASKI a nie pachołem do poniżania który wyznaje miłość pierwszy

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-12-14 15:19:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
"za jakiś czas spotkasz następną dupę i będziesz pjerdolił to samo,że albo ta albo żadna inna"


nic takeigo sie nei wydarzy bo nei zakoc.h.u.j.e(czemu to slowo jest cenzurowane lol?) sie w pierwszej lepszej


pikaczumba trafiles chyba w sedno sprawy bo jade testosteron juz z 3 miechy i powiem wam cos jeszcze smiesniejszego: biegalem ostatnio na bizni jak poyebany(chyba ze zlosci) i jak z niej zszedl to sie wyyebalem i nie moglem chodzic przez 20min a teraz na trzeci dzien mam dwa kriwkai na jednej i drugiej lydce wiec chyba nie tylko tric a te krwiaki przed chwila zauwazylem

generalnei mozlwie ze siadła synteza kolagenu(pytanie teraz co ja mam z tym zrobic)



chudzina bardzo smieszne


a co do tego ze trzeba byc twardym to wlasnie ja to rozumiem w ten sposo ze bede twardy i ma byc po mojemu albo wogole a tak wogole to mam juz plan




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-12-14 15:22:32

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
poka plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Spali na panewce

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
japjerdole miałem sie już isć uczyć ale musze plan gibona zobaczyć

GIBON POKAAAAAŻ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progresterenowe a estrogenowe

Następny temat

Stanox = Prosze o pomoc.

WHEY premium