SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrowie a sport?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
Zakładam tem temat z ciekawości,bardzo mnie ciekawi,jak jest z wami sportowcami,chodzi mi czy dbacie o zdrowie,że np. odżywiacie się dobrze nie przekraczacie cukru,tłuszczu,,rzadko co słodycze ,dotleniacie się w miarę,nie garbicie się ,żeby kręgosłup nie zachorował,zepsuł ,a i czy to robicie bo lubicie dbać o siebie ,czy może nie lubicie ,ale robicie ze względu na jakiś cel np.sport ,sztuki walki ,albo wam to obojętne ,wiem,że to zależy od człowieka jego samozaparcia,realizacji marzeń itp.,to dlatego prosiłbym o wypowiadanie się każdego kto może ,bo ze mną jest tak chcę zacząc ćwiczyć jakiś sport z powodów osobistyczh,przeważnie na korzyśc samobrony,bycia w klubie dobrym zawodnikiem ,walki na ulicy ,ale nie chce mi się dbać o zdrowie,czyli chcę zacząc coś robić,ale nie chcę mi się to co wyżej wymieniłem a wiem jakie są konsenkwencje szczególnie na starośc,jestem tego świadomy!

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1963
Witan!!
Poniewaz dzis mam dzien refleksji to z checia sie tu wypoowiem:)

Za 3 dni skacze 17 lat , jestem bardzo mlody ... Zawsze akceptowalem swoje cialo ale rowniez zawsze chcialem miec go wiecej . Zaczynalem w brudnej, smierdzacej piwnicy w gronie znajomych ktorzy lubia sie "dobrze" zabawic. Jako jedyny wyroznialem sie z pozostalych i jako jedyny pozostalem z moja silownia do dzis. Wyglad ciala jest moim kultem , gdzie bym nie byl i z kim zawsze jest watek silowni i mojego wygladu ( choc nie jestem zadnym zawodowcem< ale postawilem sobie taki cel )
Inni mowia ze posmakowalem tylko ten sport ale ja sam uwazam ze osiagnolem wiecej niz bylo mnie na to stac:)
zalozoylem kiedys temat "walka zmagan, poswiecen , wyrzeczen..."
bylem na bardzo meczacej diecie i suplementach ktore mnie wykanczaly , oczywiscie brak czasu na odpoczynek ale to bylo konieczne . Glowa pekala , psychika padala , odizolowalem sie od wszystkich by tylko osiagac cel , byly chwile zawachania, zalamania ale dawalem z siebie 110%
2 tyg przed zawodami dowiedzialem sie ze nie jade xD
Wielkie rozaczarowanie i placz !!
przeciwnicy okazali sie o te 110% lepsi :(
cwicze dalej ale juz z duzym dystansem
kiedys silownia byla na pierwszym miejscu , lecz teraz jest gdzies poza mna.
by wklepac sie do tego sportu trzeba byc jak inni, i miec swiadomosc wartosci swojego zycia . Chwile slawy moga byc tak krotkie jak twoje zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Ze mną jest tak trenuje Piłke nożną bo lubie przez trening dobrze wyglądam ciało jest dobrze zbodowane i ładnie wygląda czerpie z tego przujemność i niewyobrazam sobie zycia bez treningów. Tzn NIECHCIAL BYM BYC GRUBY FLEGMATYCZNY I POWOLNY i niechciałbym zostawac w tyle i byc odsówany przez kolegów na bok przez to... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530
no to wiesz,czego chcesz życze ci dobrego grania .pozdro!

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja tam lubię tylko siłke nic więcej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
ja kocham gre w bierki.
a i w kolko i krzyzyk tez jestem dobry

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kocham gre w bierki.
a i w kolko i krzyzyk tez jestem dobry


a jakaś dieta do tego jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2533
cheapsy z biedronki i jedyneczki z automatu

Wiem, że moje wypowiedzi są z błędami ortograficznymi itp. Ale wole tak pisac bo jest wygodniej;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
W miarę możliwości to ten zdrowy tryb życia wynikający np z siłowni stał sie u mnie stylem życia.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
j\w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
dla mnie silownia to tez taki sposob zycie!

Zmieniony przez - carire w dniu 2008-06-03 11:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
silownia poprawia mi samopoczucie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie zwiazane z a6w

Następny temat

Którą wybrać ?? wyciąg dolny czy modlitewnik ?

WHEY premium