SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport to zdrowie:D

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
mam nadzieje że nie było a jeśli było to proszę moderatorów o usunięcie


http://video.google.pl/videoplay?docid=5804275960634938624&q=furious angels

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
kolejne dziecko Neo

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
go, f*** someone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
gdzie jest mood?troche roboty jest tutaj :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 893
Właśnie przez takie dzieci, jarające się otwartymi złamaniami, krwią i kontuzjami zawodników, tak ciężko jest z promocją tego sportu. Założe sie że jak przychodza do ciebie kumple to z 20 minutowej walki pokazujesz im tylko ostatni cios, pare stompów i ewentualne foule.
Nie dla dzieci i niedorozwojów ten sport, daj se spokuj.
A tak na marginesie to jaki obraz piłki nożnej dał by filmik w którym by było pokazane:
uraz Petra Cecha (jak mu koleś kolanem w głowę wjechał)
uraz Andreasa Reinke (prawie to samo)
2. liga niemiecka, koleś wskoczył z nakłady na klatę przeciwnikowi
Cantona (chyba) z nakłady poczęstował kolesia w pierwszym rzędzie na Anfield Road,
Totti jak skoczył Berbatovovi oboma nogami na żebra w CL (Roma vs. Bayer)

Długo by tak jeszcze można, a wniosek z tego?
Tylko idiota (bo na pewno nie fan piłki nożnej) jara sie takimi akcjami i tak samo ma sie to do MMA i tego filmiku.

Niech mi nikt nie próbuje wmówić że piwo (do 3 litrów dziennie) szkodzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Dobrze zrobiony highlight, którego wcześniej nie widziałem. Nie wiem czemu się czepiacie. To jest brutalny sport i nie ma co udawać, że tak nie jest i że wszystkie walki kończą się łagodną, techniczną dźwignią. A że fragmenty tendencyjnie wybrane? - święte prawo autora. Założę się, że z piłki nożnej też ktoś zebrał takie brutalne akcje i dobrze. Bo po to jest sport, żeby pokazywać jego różne odcienie. A jak jakiś laik uważa, że w MMA giną ludzie, bierze się jeńców i gwałci matki pokonanych - cóż jego sprawa. Nie mam zamiaru na siłę kogoś przekonywać i nawracać.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
nie umieściłem tego filmiku dla tego żeby sie podniecać złamaniami itp ale po to żeby właśnie osoby które cha zacząć uprawiać ten sport uświadomiły sobie co może ich czekać ponieważ wielu młodych ludzi zaczyna trening MMA po aby zaimponować kolegom nie zdając sobie zupełnie sprawy z konsekwencji jakie niesie za sobą ten sport. Źle odebraliście moje intencje

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
chłopie co ty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Właśnie...co Ty piszesz? Wielkie rzeczy. To nie jeździjmy na rowerze, nie grajmy w piłkę, itd. bo przecież można sobie sporą krzywdę zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dam niestety linka ale było nie tak dawno naprawdę szeroko zakrojone badanie i jeżeli chodzi o kontuzje to 'pierwsze lokaty' miały piłka nożna ,koszykówka , a daleko przed MMA były np jazda figurowa na łyżwach i jeździectwo (hippika)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Heroes Dynamite USA - 2 czerwca 2007 !

Następny temat

Pride to the Top - Fedor Emelianenko napisy

WHEY premium