SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapytanie o posiłek po treningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Ostatnio na Gdańskiej 54 kupiłem sobie białko z vital-maxa w saszetkach i nitrobaloon II. Niestety nie zakupiłem żadnej odżywki typu carbo, którą mógłbym stosować zaraz po treningu w celu dostarczenia organizmowi niezbędnej energii.Czy można w jakiś sposób zastąpić carbo zwykłym jedzeniem np.banan itp. I jak to połączyć z zakupionymi przeze mnie suplementami?.Z góry dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 5820 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42644
nitrobolon to stack..wiec zapytaj albo poczytaj w odpowiednim dziale jak stosowac...Moim zdaniem za szybko sie na niego zdecydowales, napisz wiecej o sobie! staz,wiek,waga, i wklej DIETE Bez nie to zadne odzywki Ci wiele nie pomoga.

CO do bialka to pijesz je wedlug brakow w diecie.

A posilek potreningowy to najlepiej do 20-30min po skonczonym treningu WWzlozone+bialko jak np.makaron/ryz bialy+piersi kurczaka czy chuda ryba.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50244

Mój standardowy po treningowy. Nie widać ryżu:P Bo jeszcze nie nałożony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 5820 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42644
Co znajduje sie na zdjeciu?

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50244
Na zdjęciu znajduje się filet z pangi, pocięty na kawałki, nasmarowany sokiem z cytryny, posypany przyprawami i upieczony w folii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam 25 lat , waga 100kg, wzrost 189cm, dieta jest taka sobie z tego względu że nie mam zbytnio czasu na jej przygotowanie, a już na pewno na gotowanie ryżu(-: Mój dzień to praca od godziny 7.30 do godziny 20, a często nawet do 23.Ćwiczę trzy razy w tygodniu(cudem udało mi sie wygospodarować na to czas). Jakieś doświadczenie już mam, ćwiczę bowiem od 18 roku życia. Pierwsza moja przygoda z siłownia trwała 2 lata bez przerwy.Potem było z tym różnie, siłownia została zepchnięta na dalszy plan przez pracę zawodową.Teraz jednak mam nadzieję już wytrwać w postanowieniu pracy nad swoją sylwetką. Niestety ta dieta jeszcze nie jest taka do końca jak powinna być.Staram się zaopatrywać oraganizm w 2g białka na kg wagi ciała ale są to produkty gotowe zakupione i gotowe do spożycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aż ślinka leci jak patrzę na to zdjęcie(-:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6127 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23460
ja zara po treningu wcinam suple+sok wysoko slodzony, a w godzine pużniej 200g fileta lub schabu+100g ryzu.
a co do witamin w tym okresie to sam nie wiem raz jem raz nie, tyle wersii słyszałem no i

życie jest za krótkie żeby byc małym

http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja "dietka" prowizorka

Następny temat

Godziny posilkow

NutLove