SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapasy czy siłownia?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3994
elo od niedawna chodze na silke aby przybrac na masie i sile mam 15 lat 55 kg (troche malo jak na moj wiek ? staram sie wp*****lac duzo jedzienia :D niedlugo mam zamiar ulozyc diete) ale chcialbym tez chodzic na zapasy z moim kumplem. Problem tkwi w tym, ze silka i zapasy sa na ta sama godzine ;/ na silce godzin treningow nie moge zmienic bo jest zajeta. Na wf-ie zawsze imponowal mi kolega ktory robil salta wywrotki itp i chodzil 5 lat na zapasy : szkoda ze ja w takim wieku nie zaczelem ;< co mi radzicie chodzic na zapasy czy na silke?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4413
tu musisz sam sobie odpowiedziec czego tak naprawde chcesz - nikt tu Ci na to pytanie nie odpowie

to pytanie jest na rowni z "lubie princepolo i marsa - jaki batonik mam sobie wybrac na podwieczorek?"

czejsc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
zapasy. Na siłkę jeszcze zdązysz sie zapisac. Moim zdaniem 15 lat to jeszcze za wczesnie na silownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
ZAPASY a wyrośnie z Ciebie dobry zawodnik i zawalczysz na ADCC

im szybciej tym lepiej

masa i siła od zapasów też kapkę szkoczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Trenuj i to i to(tylko oczywiście na siłce cwicz z głowa).Chyba masz jescze inne siłownie w mieście ,co nie? Siłownia to świetne uzupełnienie do treningów sztuk walki lub odwrotnie(jak kto woli).Jeżeli naprawdę nie masz wyboru i albo jedno albo drugie ,to wybierz to co wolisz.Ja bym na Twoim miejscu zapisał się na zapasy(na siłkę jest jeszcze czas).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Zależy co wolisz i co chcesz w życiu robić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
ZAPASY - bo nauczysz sie walczyc , a silownie mozesz odstawic bo i tak masy nabierzesz z wiekiem poza tym mozesz dorobic silownie w krotkim czasie i wtedy bedziesz kozak:PPP

aliena vitia in oculis habemus a tergo nostra sunt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Zapasy, siłe też złapiesz.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2494
Zdecydowanie zapasy. Ja trenuję boks i w życiu nie zamieniłbym go na siłkę - jest ciekawszy niż przerzucanie żelastwa, ogólnorozwojowy a jeżeli chodzi o sam trening to w życiu nie dostałem tak kondycyjnie "w dupę" jak na boksie. Myślę, że z zapasami jest podobnie. Tak więc: zapasy, a siłka w miarę możliwości jako uzupełnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Także zapasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michal_M - najlepszego!

Następny temat

Gala Muay Thai w Bydgoszczy

WHEY premium