Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] dlatego także tutaj pisze z prośbą o małe porady i (jeśli to co napisze poniżej będzie błędne) o sprostowanie . Waga 65kg (Mniej więcej stałe od baaardzo dawna) Wzrost 178cm Ektomorfik(Wiadomo słaba "patyczakowata" budowa ciała itp.) Po znalezieniu tego tematu : Najważniejsze tematy dla początkujących i przewertowaniu całej jego zawartości i [...]
Witam. Jestem nowym użytkownikiem, który w najbliższym czasie chce zacząć trening na siłowni(typ budowy ciała- ektomorfik). Z tego powodu dużo czytałem na forum o treningach dla początkujących i natrafiłem na trening ACT. Na podstawie zebranych informacji stworzyłem własny plan : TRENING OBWODOWY Rozgrzewka: trucht do siłowni, następnie dynamiczna [...]
[...] uda mi się przytyć z 10kg obecnie mam 64kg (wiek 16) a moje zapotrzebowanie które obliczyłem wynosi 3900 kcal, ektomorfik najbardziej z opisu mi pasuje ( http://www.sfd.pl/Ektomorfik,_Endomorfik_i_Mezomorfik_Sylwetka_prawd%C4%99_Ci_powie_-t236043.html ) Chcę zakupić do diety gainer-a Pvl Mutant Mass 6800 g który pomoże mi uzupełnić dietę w [...]
Nie mogę za bardzo rozszyfrować swojego organizmu. Mam niepodważalne cechy ektomorfika: chude kości, obwód nadgarstka 16 cm, wąską klatę, ogólnie wyglądam chudo tak na pierwszy rzut oka, ale mam 20% tkanki tłuszczowej, tłuszcz zalega głównie na brzuchu i na klatce piersiowej i wygląda to dość śmiesznie. Tutaj chudo, a brzuszek widoczny... :/ Mam [...]
witam. oto moj plan do poprawy ektomorfik, b. szybka przemiana materii 7g wegli/kg masy ciała 60% 3g białka/kg masy ciała 28% 1g tłuszczy/kgmasy ciała 12% za jakis tyg zmniejsze nieco btw PONIEDZIAŁEK: KLATKA 1. Wyciskanie sztangi skos dodatni 5 x 8-10 2. Wyciskanie sztangi/hantli na ławce poziomej 4 x 8-10 3. Rozpiętki na ławce skośnej głową do [...]
Witam wszystkich! To mój pierwszy post na forum po dość długim studiowaniu jego zawartości na własną rękę. Znalazłem tu wiele bardzo pomocnych porad, jednak, szczerze mówiąc, ogrom informacji które tu przeszytałem trochę mnie skołował i ciężko mi wybrać optymalne dla mnie rozwiązanie. Otóż od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem powrotu do [...]
Witam wszystkich! W ostatnie wakacje postanowiłem wziąć się za swoją sylwetkę i pójść na siłownię gdyż jak widać na zdjęciach nie jestem rewelacyjnie umięśniony. Na początku ćwiczyłem splitem, ale bez dobrych rezultatów a na dodatek nie posiadałem diety. Dopiero znalezienie tego forum spowodowało, że zacząłem poszerzać wiedzę na temat [...]
Czesc wszystkim! Z racji iz po miesiecznym oucie spowodowanym kontuzja wracam na silce by obrastac w mieso postanowilem zalozyc blog. Po co? sam szczerze mowiac nie wiem, moze dla sprawdzenia siebie, a moze poprostu zeby zagospodarowac 30 minut wolnego czasu. Cwicze ogolem 2,5 miecha, z czego 1,5 bez diety i z kiepskim treningiemTak, wiem, lipa [...]
siemKa ... mam pewien problem i bylbym bardzo wdzieczny za ewentualna pomoc. Probuje dobrac jak najlepsza dla siebie masowke, no i juz tu zaczyna sie problem mianowicie: ostatnim planem jaki wykonywalem byl plan ulozony przez Wodyna (oby wiecej takich planow) ----> http://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_%3A_KLATA-t289833-s16.html ... dal mi naprawde [...]
W zasadzie nie wiedziałam za bardzo,do którego działu napisać bo temat jest złożony ja chcę schudnąć mój mąż nabrać ciała.Poczytałam trochę na forum,ale tyle tego jest,że potrzebowałabym pomocy w usystematyzowaniu planu.Ja tyję w typowo kobiecych miejscach,czyli uda,biodra,dolna częśc brzucha.Z tego co wyczytałam najlepsza byłaby dla mnie dieta [...]
Witam, ostatnio musiałem zrobić przerwe w treningach, niestety nie z mojej winy( 3 miesiące prawie:/) ale może to i dobrze, ponieważ efekty tamtego treningu nie były zadawalające. Chce sie skupić na zwiększeniu masy mięśniowej przedewszystkim. Podam wam do oceny wsystko co zamierzam łączyć z siłownią tak więc w kolejności: Trening, dieta i różne [...]
Cześć, Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zrzucenia sadła, więc w końcu się za to wziąłem i chcę dopiąć dietę. Poniżej ankieta + zrzut diety: Cel: redukcja Płeć : mężczyzna Wiek : 28 Waga : 85 Wzrost : 180 Obwód klatki : podam po pomiarach Obwód ramienia : podam po pomiarach Obwód talii : 95-100 Obwód uda : podam po pomiarach Obwód łydki : [...]
witam, to moj pierwszy post, konto zalozony wlasnie dla niego, ale do rzeczy: wiek:23 niebawem 24 typ budowy: prawdopodobnie "ektomorfik" wzrost: 181 rasa: biala, czystoslowianska masa ciala: 66 kg wiec tak, ogolnie 3 lata temu otarlem sie o silownie, wazylem jeszcze z 60 kg a wyciskalem w serii po 10 razy 65 kg, pozniej jak wojsko sie skonczylo [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Waga: 71,8kg Wzrost: 178cm Obwód klatki: 96 cm Obwód ramienia: 31 cm Obwód talii: 78 cm Obwód uda: 60 cm Obwód łydki: 38 cm Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 25% Aktywność w ciągu dnia: 3x trening siłowy + 4x aerobowy Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak Odżywianie: normalna Cel: szybka redukcja [...]
Witam wszystkich w moim pierwszym dzienniku Nazywam się Kamil, mam 17lat.Przygodę z siłownia rozpocząłem 5 miesięcy tamu przedtem 2 miesiące w domu machałem nieudolnie hantlami. Trening wydaje mi się że był w miarę dobry ale zawsze kulała dieta teraz też tak jest.Moim najgorszym błędem był cykl na krecie która dała może jakieś efekty ale wiem że [...]
Witajcie, Naczytałem się sporo o dietach i treningach dla ektomorfików (swoją drogą nie obyło się bez wątpliwości, bo jeden pisał tak, drugi inaczej). Zasugerowałem się m.in. wypowiedziami użytkownika BodyLine, który jest ektomorfikiem i z tego co opisał uzyskał świetne efekty. Zgodnie z założeniem, że ektomorfik powinien wykonywac mało powtórzeń [...]