SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wskazówki dla pary

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 415
W zasadzie nie wiedziałam za bardzo,do którego działu napisać bo temat jest złożony ja chcę schudnąć mój mąż nabrać ciała.Poczytałam trochę na forum,ale tyle tego jest,że potrzebowałabym pomocy w usystematyzowaniu planu.Ja tyję w typowo kobiecych miejscach,czyli uda,biodra,dolna częśc brzucha.Z tego co wyczytałam najlepsza byłaby dla mnie dieta antyhormonalna,dla męża dieta na masę.Mój mąż to typowy ektomorfik w dodatku bez szalonego apetytu.Moglibyście pomóc w ułożeniu planu tak,żeby móc jakoś synchronizować nasze posiłki,i trening?jeszcze jedno pytanie,z tego co wyczytałam nie ma znaczenia,o której przypada ostatni posiłek,tylko suma kcal spożyta w ciągu całego dnia,czy może jednak powinnam trzymać się jakiejś godziny?

Płeć: Kobieta

Wiek: 30/mąż37

Waga: 63/mąż 64

Wzrost: 164/mąż 174

Obwód klatki: 94/

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: 74

Obwód uda: 60

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od czasu do czasu arobik fat burning,ćwiczenia z hantlami

Odżywianie: wcześniej dieta niskowęglowodanowa,mąż żadna

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: BRAK

Stan zdrowia: DOBRY

Preferowane formy aktywności fizycznej: TRENING W DOMU

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: dla męża tak,dla mnie nie

Stosowane wcześniej diety: niskowęglowodanowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
jak wygladala wczesniejsza dieta low-carb,jak sie odzywiasz teraz? wszystko mzona polaczyc z tym ze twoj maz bedzie jadl 2-3 razy tyle co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 415
wcześniej to była typowa dieta Atkinsa,najpierw 14 dni diety wprowadzającej z głodową ilością weglowodanów,potem też nie za dużo,trwało to ok 4 miesięcy,efekty były,tym bardziej,że biegałam itd.jadłam sporo,dlatego podobała mi się ta dieta bo się nie głodziłam.Dzisiaj jem niestety więcej od męża i na pewno trzeba te proporcje odwrócić :'-(.On nie lubi uczucia przepełnienia po jedzeniu,ja niestety nie mam z tym problemu.Oczywiście dostosuję się do wszystkiego byle nie musieć stać w kuchni osobno dla dwojga.Ja ćwiczę fat burninig,na płycie nie wiem czy to jest dobre jako aeroby,czy lepiej rowerek,mamy też hantle z wymiennymi talerzami do 16 kg,ale co do aerobów na czczo,to nie wiem,ja o 6 wstaję do pracy,próbowałeś o 5 wstawać na ćwiczenia?,potrzrebuję utwierdzenia,że to jest możliwe .Teraz diety nie trzymam,chcę zacząć albo dobrze albo wcale stąd moje częste ostatnio wizyty na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 415
Jeszcze jedno,co myślicie o sokach warzywnych oczywiście robionych samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
hmm ja proponuje silownie, oczywiscie trening bedzie troche inny dla was dwojga aleto normalne
co do odzywiania coz dieta masowa jest zgola odmiene od odzywianai na redukcji stad tez musi miec swiadomosc ze bedziecie jesc calkowicie inaczej. Co do diety atkinsa na jej temt powiedziano na forum juz wiele , ja jestem sceptyczny co do efektow jakie ona daje

Dlatego proponuje ci na sam poczatek diete ulozona zgodnie z 10 wskazowakmi zywieniowymi

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

a dlaczego taki rodzaj ? bo jest prosty i latwy przez pierwsze tyg nie musisz zaprzatac sobie glowy liczeniem kcal i wazeniem pokarmow jesli opanujesz sposob odzywianai w sposob perfekcyjny mozesz myslec o wprowadzaniu zasad bilansu kcal i wazeniu produktow nie rezygnujac z bardzo(moim zdaniem) intuacyjnego odzywiania

trening coz polecam ci trening 3 razy w tyg. calego ciala na zasadzie (1-2 cwiczenia na duze grupy miesniowe,1 cwiczenie na male grupy miesniowe, 3-4 serie , po 8-12 powtorzen , przerwy po 60-90sek) Ma byc intensywnie i mocno , masz spalc wiele kcal na treningu i po treningu .
W dni bez treningu silowego prpopnuje hiit i zapomniec o aerobach badz jakis smiesznych gimnastykach i fitnensach


Suplementacja mhmm standartowa omega-3(3 razy dzienie po 2 tabsy po 1000mg), wapn 500-600mg rano przed snaidaniem i 1000-1200 mg na noc przed snem, witaminy i mineraly w staku<olej apteczne tlenki, siegnij po chelaty ) oraz koffeina albo pod postacja tabsow albo pod postacia pitnej kawy dodatkowo proponuje suplementacje zielona herbta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 415
może być coś takiego? http://www.faceci.com.pl/r_chelate.html,a konkretnie np.to: http://www.faceci.com.pl/vital.html w moim wypadku byłaby to wersja dla grupy A,albo ze sklepu sfd https://www.sfd.pl/ofertaspecjalna/opis.asp?produkt=1525. 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panel użytkownika

Następny temat

Wskazowki do diety

WHEY premium