SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wymyśliłem trenig prosze o fachową pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Wymyśliłem sobie plan treninigowy i jestem ciekaw czy coś z tego będzię

CEL MASA

Serie 3 x 6 powturzeń(czy to jest odpowiednia ilość serii i powturzeń?)

Poniedziałek:
wyciskanie sztangi płasko
biceps hantlami
brzuszki

Wtorek:
Wyciskanie sztangi skos
triceps w leżeniu na ławca
barki
brzuszki

Środa:
Wyciskanie sztangi płasko
biceps hantlami
brzuszki

Czwartek:
Rozpiętki
triceps w leżeniu na ławca
barki
brzuszki

Piątek:
Wyciskanie sztangi płasko
biceps hantle
brzuszki

Sobota:
Wyciskanie sztangi skos
triceps w leżeniu na ławca
barki
brzuszki

Niedziela:
przerwa



Nie mam zbyt dużej wiedzy robiłem już na mase Hst, próbowałem także tego artykułu o Schwarcenegerze(przepraszam jeśłi bład)

Teraz chciałbym wypóbować coś takiego czyli w ciągu dnia wykonywanie tylko kilku ćwyczeń(odrazu zaznaczam że nie zależy mi na nogach )

oczywiscie uciesze sie jeśłi ktoś zaprobonuje mi więcej cwiczeń ale żeby trening nie trwał za długo

I co Wy na to czy takie coś ma sens?? i prosze o nie wyśmiewanie jeśłi jest tragicznie

Zmieniony przez - kula0107 w dniu 2007-07-23 22:59:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
Nie uważasz, że ten trening jest wręcz ch*jowy? Ja napisałem sobie na rower trening: znieść rower, wsiąść na rower, przejechać się, zejść z roweru, wnieść rower do domu. Jak myślisz, dobry trening?

"przepraszam jeśłi bład" oj dużo tych przeprosin... jakbyś w ramach przeprosin za błędy przysyłał mi kwiaty to w tej chwili zamawiałbym napis nad drzwi domu "KWIACIARNIA"...

Zmieniony przez - _Micrus_ w dniu 2007-07-24 00:10:02

Niedługo otworzę własną spamierię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 770
czy to ma sens ?? NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4957
radze zanim zaczniesz tworzyćswoje plany poprzeglądaj pare sprawdzonych ulożonych przez ludzi obeznanych w temacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
aha chodziło mi o to że gdy robiłem serie 8 8 6 6 6 i wykonywałem 10 ćwiczeń na raz to trening trwał ponad godzine moze dlatego że jescze zbyt dużo siły nie mam

to wezmę sie za coś pożądnego dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
A co to jest?
Jeszcze Ci zostala niedziela do obsadzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
hehehe, dostało ci się chłopaku!

Ale zgadzam się z ogółem, daj sobie trochę czasu zanim weźmiesz się za plany autorskie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
ale jeszczze jedno pytanie nie chce robić hst więc jakie serie na mase??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Dobra sorki nie było pytania znalzałem odpowiednie posty

Ale czy jeśli robie serie 12/10/8/6 i na 12 mam tam jakiś ciężar to czy gdy przechodze do 10 zwiększam go?? itd...

Zmieniony przez - kula0107 w dniu 2007-07-24 22:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4904
No a jak inaczej? Zmniejszać chcesz? W ogóle nie lepiej opierać się na 8-10 powtórzeniach? Choć progresja nie jest zła...

Niedługo otworzę własną spamierię

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST bez 15 10 5 neg dużo pytań

Następny temat

Jak to ze sobą łączyć?

WHEY premium