SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wykroki z hantlami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż mam pewien problem z wykrokami.Chodzi o to że nie wiem czy wykonuje je dobrze.Dużo czasu poświeciłem na oglądanie tego ćwiczenia i jak ja je robie to chyba nie jest to samo.Otóż nie moge utrzymać pełnej równowagi a to się gdzieś pochyle a to noge krzywo postawie i po np.3 seriach po 8 powtórzeń na każdą z nóg nie odczuwam zmęczenia mięśni czworogłowych.I teraz pytanie czy moge zastąpić wykroki ćwiczeniem wysoki step z hantlami?Tylko tu pojawia się kolejny problem bo nie wiem czy to ćwiczenie wogule mi coś da biorąc pod uwage że moim stepem będzie ławeczka 30 cm.Próbowałem robić to ćwiczenie ale kompletnie nie czuje żeby moje mięśnie pracowały.Dodam że robie też przysiady ale bez sztangi po prostu zwykłe przysiady.(nie mam dostępu do sztangi ćwicze w domu)
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
dobra ziomuś jesteś wielki robilem te wykroki przez 2 treningi narazie i są zaj**iste hantel trzymaam nad barkiem w przeciwnej rece co noga wykroczona na przodu sog leci (sorry że tak póżno ale nie mialem możliwości wcześniej) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
to sobie przysiady z hantlami zrób, jak się bujasz przy wykrokach to widocznie za wąsko chodzisz, stawiaj szerzej nogi na boki a nie idź po linii jakbyś miał prostą namalowaną
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
ćwiczyłem dziśaj zastosowałem się do rady ale to nic nie pomaga powiem wiecej jeszcze bardziej sie przechylam a co do przysiadów z hantlami to myśle że je wprowadze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
a robisz wykroki chodzone czy w miejscu
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
robie je w miejscu ale teraz przestudiowałęm chyba wszystkie filmy na yt i wcale to tak zle mi nie wychodzi (chyba) bo jak tak patrze to niektórzy też lekko się bójają może nie tak jak ja ale niewielka różnica a ich nogi wcale nie idą po linii prostej tak jak to myślałem żę tak musi być.Na jutrzejszym treningu zobacze dokładniej i dam znać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak masz miejsce to zrób chodzone, są stabilniejsze bo nie trzeba się cofać.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
no właśnie nie ma mowy o chodzoncyh bo ćwicze w pokoju
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To mozesz spróbować zrobić niedługi wykrok i podnosić się na tej nodze która jest wykroczną i tak kilka powtórzeń
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
chodzi ci o normalne wykroki tylko nie z długim wykrokiem tylko z krótkim?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Tak krótkie

Moze też być coś takiego



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-05-02 10:23:44
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 137 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2516
dzięki ale chyba jeszcze dziśaj spróuje normalne wykroki bo do tych nie jestem przekonany (nie wiem czy mięśnie będą tak samo zaangażowane) bo przy normalnych wykrokach chyba można np lekko krzywiej noge postawic nie musi ona być w linii prostej co nie???
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHARK

Następny temat

trembolon

WHEY premium