SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie na klate , granice możliwosci

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
nie wiem czy 100kg wiecej od swojej wagi to wyczyn jak cwiczysz to masz a jak nie to nie proste ja wezme ze 35-40kg wiecej od swojej wagi.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
Przcietny mężczyzna według mnie to 150 kg max wycisnie

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
A na jakiej podstawie tak myslicie? sa tacy co 120-130 biora bez treningu i to nie sa jacys wybitnie obdarowani genetyka tylko normalni ludzie pracujacy fzycznie, widzialem kilku takich gosci nawet mojego kumpla ojciec jest stolarzem i 120 cisnie a nigdy silowni nie widzial wazy cos kolo 90kg moze troszke lepiej.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
mlody mazi Zależy od trybu zycia wiadomo że koleś pracujący w biurze nie pociśnie 100 kg bez treningu jego praca opiera się na umysle a zatem osoba pracująca fizycznie np jak piszesz na stolarni wymusza z takiego chłopa użycia mięsni a to Prawie trening. Mój znajomy jest rolnikiem 30 lat i na klate 130 kg cisnie nigdy na silce nie był ,Mc też dosc dobry w jego szopie ma kowadlo warzące 180 kg to łatwo go dzwiga

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Hehe niezly kolo no dokladnie to zalezy od trybu zycia i mysle ze taki stolarz czy tez rolnik jakby potrenowal z dobra dieta to jeszcze duzo sily w nim drzemie i nie jednego moglby zadziwic.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6883
cześć
oczywiście nie chcem żeby wyglądało to jak bym się "chwalił" ale to 4 latach (i 3 miesiącah) treningu bez jakichkolwiek wspomagaczy, udało mi się podnieść 200kg, mój wzrost to 170cmm waga (tylko bez wyśmiewania)112 kg, być może niektórzy mogą mi nie wierzyć, ale dzięki systematycznemu i ciężkiemu treningowi można wszystko.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
no to ładnie ,genetykę masz super grral

ja przy 4 letnim stażu na siłowni na klate biore 103kg x 10 i schodzę o 5-10kg x 10 powtórzeń aż do 82-75kg

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
grral czytając twój profil zrobiło mi się ciebie żal.Pamietaj nie ocenia się człowieka po wyglądzie tylko po tym co ma w duszy ja się tego trzymam szkoda tylko ze inni nie .
Wyniki masz za***iste podaj jakim treningiem cwiczysz. Pozdro

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Ggral jezeli to naprawde bez koxu to szacun, mi sie tez wydaje ze ciezki i systematyczny trening powinien zaowocowac konkretnymi wynikami ale nie wszyscy tak mysla. Hehe fajnie masz napisane w profilu haha widze ze cwiczysz po to co ja i ze tak samo myslisz
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
tylko checi i czasu a wszystko przyjdzie samo...
wystarczy chciec i cwiczyc oczywiscie systematycznie pozdr

Siła to nie wszystko ale tez trzeba ja miec :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat "w miesiąc"

Następny temat

Porady psychologa

WHEY premium