SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrazenia po finale k1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
właśnie widziałam walke stefka i remka- bardzo dobra walka, bój wyrównany,właściwie równie dobrze mógłby stefek wygrać, no ale kartka, liczenie...i wygrał remek:)zastanawiam sie jakaż to kontuzja wyeliminowała remego - czy ten przykry incydent w 1 rundzie go tak nadwyrężył???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Doznał kontuzji jaj najgorszej z możliwych...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
ale żyw jeszcze:) a tak poważnie to wyglądało to dość poważnie- znaczy reakcja remego, chyba ta sytuacja przejdzie do historii, szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze nigdy ,żeby zawodnik tak długo "przychodził do siebie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Bo zwykle te fragmenty wycina operator

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
twardziel z remyego-wygrac z leko po mocnym kopie w jajca.



w ogole gala na prawde wporzo-1000000 razy lepsza od tej rok temu

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Remy kontuzja ? A ja myslalem ze to piszczel stefana jest kontuzjowany po ciocie kreczem remka.

A tak powaznie wiecie co z remkiem ? Bedzie jeszcze mogl tego no "chodzic"

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4226
Do diaska! Rzeczywiście, Bernardo był wicemistrzem w 1996 oraz zajął 3 miejsce podczas finałów w 1998 r, przeoczyłem to jakoś. Chodziło mi o statystykę wyników uczestnictwa w GP, więc nie wypisuj mi, proszę, z kim to Bernardo wygrał, bo rzeczywiście wygrywał z nie byle kim...

W zeszłym roku Feitosa trafił w Osace na Schilta, co raczej musiało skończyć się porażką, nie nazwałbym zaś jego wygranych w Los Angeles przypadkiem. Sam Ernesto Hoost stwierdził w pewnym wywiadzie, że Brazylijczyk zrobił ogromne postępy i może jeszcze namieszać.

Co do walki z Aertsem - Glaube dostał placka i koniec! Holender był ogłuszony tym kopniakiem, nie zaprzeczaj, widać to wyraźnie. Jednakże Feitosa,tu przyznaję Ci rację, obawiał się właśnie wymiany ciosów (zresztą słusznie, bo jego przygotowanie bokserskie nadal nie jest najwyżych lotów) i nie dokończył udanego początku drogi do finału, który w 2 rundzie odpłynął razem z nim )

Jeżeli Glaube Feitosa zdecyduje się pozostać przy formule K-1, to zostaje mu kilka lat (2, może 3) kariery, którą ma szanse wykorzystać właśnie na finał, a Akebono niech sobie przechodzi nawet przez ucho od śledzia

Co do mojego gdybania, jeżeli nie ma ono sensu, to jaki sens ma korespondencja użytkowników tego forum? Chyba zostało ono stworzone po to,żeby sobie trochę "pogdybać"?

A g....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Z tego co piszecie to Schilt chyba nie w formie jak nie potrafił znokautować LB i Aertsa, ale za rok pewnie będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Sam Ernesto Hoost stwierdził w pewnym wywiadzie, że Brazylijczyk zrobił ogromne postępy i może jeszcze namieszać."

To że zrobił postępy, to fakt... jeszcze nie tak dawno był jednym z największych kelnerów w K-1 i "zapchaj dziurą" w rozpiskach - jak ktoś nie miał z kim zawalczyć, to dostawał Feitosę na pożarcie. Ale nie przesadzajmy - z czołówką to on się nigdy nie będzie mógł równać. Ja osobiście chciałbym zobaczyć jego walkę z Harim, Filho (o ile jest w formie), z Leko i Bonjaskym. Z Sefo raczej nie zawalczą - chyba, że się spotkają podczas turnieju.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Z Filho też nie zawalczy bo to ta sama stajnia.

Moja lewa noga to mój kapitał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Retransmisja gali

Następny temat

Hasło do rapidshare

WHEY premium