SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrazenia po finale k1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
bojansky, potem nie mógł wystąpić z powodu kontuzji jajek i zamiast niego wystapił aerts.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1235
wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
zgadzam sie-powinna byc dogrywka.myslalem ze aerts wygral.szkoda


swietna gala.szacunek dla zawodnikow-wszyscy pokazali sie z dobrej strony i pokazali ze sa wojoniwkami.


ps:ciekawe co z bonjaskym i jak to w ogole sie stalo.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Chodziło mi o finał. Szkoda, miałem nadzieję że pogromca Feitosy wygra.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
AAAAAAAAAAAAAAAAA PETER! ależ forma, ale ale ale!!!!! nie moge se podarować że zabrakło go w finałach!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
"ps:ciekawe co z bonjaskym i jak to w ogole sie stalo. "

Co ty slepy jesteś ? Takim back-kickiem nigdy bym nie chciał dostać w jajca, to było pewny że do semi-finals nie wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Własnie skonczyłem oglądać...
Nie widziałem tylko walki Hari - Słowinski,a Aerts - Glaube widziałem tylko 1 rundę, bo coś się zrypało z plikiem
Moje wrażenia:
Aerts - Musashi - K.. w 1 R. Nic dodać, nic ująć, to w jakiej formie jest od pewnego czasu Musashi nie świadczy o nim zbyt dobrze. Dwie porażki z Glałbym i teraz myślałem, że pociągnie trochę dłużej. Ale cieszę się z tego.

Sefo - Manhoef - spodziewałem się szybkiego K.O. ale nie aż tak szybkiego ..

Feitosa - Karajev - kolejny dowód na to co mówiłem od dawna - Karajev jest cienki i z każdym przeciwnikiem z wyższej półki nie wytrzymuje 1 rundy. Glaube miał najłatwiejszy ćwierćfinał

Hoost - Arrab - nie wiem po co ta 4 runda, Hoost wygrał zdecydowanie po 3. Arrab robił dużo wiatru rękami i mało co trafiał - nawet na gardę.

JLB - Schilt - Jerome zbyt dużo czasu spędził na solarce i u fryzjera - sam sobie jest winien. Wygrana Schilta jak najbardziej zasłużona.

Leko - Bonjasky - kop w jaja na początku straszny Remy wygrał zasłużenie walkę!

Hoost - Schilt - na początku liczyłem na decyzję dla Hoosta, bo byłw dobrej formie... przeliczyłem się

Aerts - Glaube - ależ się ucieszyłem jak zobaczyłem Petera wychodzącego do walki zamiast Remyego. Niestety nie wiem jak sięzakończyął walka (K.O. czy decyzja), ale dla tych co ze mną się wykłucali - oto gdzie jest miejsce Feitosy w szeregu! A Karajeva jeszcze niżej

Finał - Liczyłem na Petera, ale to był dzien Semmyego Gdyby nie to liczenie to może byłąby dogrywka.

Jedno jest pewne - Schilt na ten tytuł zasłużył! Wypracował go ciężko i trudno - nie to co rok temu. Tym razem w ciągu jednego wieczoru pokonał: JLB, Hoosta i Aertsa - czy trzeba coś dodawać?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
chwileczke, czegoś tu nie kapuje. nie oglądałam walk jeszcze, dopiero mi sie kończy jeromme ściągać, no ale nie mogłam wytrzymać. jak to z peterem jest, czy on do cholery startował czy nie!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
Wypracował sobie ? buehehe niezły mi żart. Na goscia juz patrzeć nie moge, to jestp o prostu nie fair powinni zrobić kategorie dla mutantow. Przeciez z takim schiltem odechciewa sie walczyć ; Wszystkie walki nudne gdyby go nie było gp byłoby jeszcze na wyzszym poziomie. Aerts pokazał klase, bez zadnego przygotowania fizycznego do trzech pojedynkow ani taktycznego doszedl do finalu, respect.

ps: bonjansky dostał 2razy w jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Joanna: on miał walkę rezerwową, zastąpił niedysponowanego Remyego w pół finale.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Retransmisja gali

Następny temat

Hasło do rapidshare

WHEY premium